تعمير دستگاه کپی

تعمير دستگاه کپی در دنیای امروز از نیاز های ضروری شرکت ها و سازمان ها به شمار می آید. دستگاه فتوکپی را می توان جزو پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین دستگاه های سیستم اداری حال حاضر کشور به شمار آورد، زیرا در بسیاری از مواقع تهیه یک رونوشت یا کپی از یک سند برای اشخاص بسیار ضروری و لازم است.  به همین جهت است که مشتریان و کاربران آن در تلاش اند تا یک ماشین با کیفیت قطعات هرچه بالاتر و بهتر را تهیه و خریداری کنند.

تجهیزات دستگاه کپی به مرور زمان دچار استهلاک شده و مشکلاتی را به وجود می آورند که باید برای حل آنها به یک مرکز تعميرات دستگاه کپي مراجعه کرد، اما همواره آشنا نبودن کاربران با شیوه‌ کار و عملکرد این تجهیزات نیز در وقوع این اتفاق موثر است.

قبل از انجام هر گونه تعمير تخصصی کپي باید با اجزا مختلف آن و کارکرد هر یک از قطعات آشنایی لازم را داشته باشید تا بتوانید در زمینه عیب ‌یابی، اصلاح یا تعویض قطعات درست عمل کنید. به همین خاطر است که  گزینش کادر فنی بخش تعمير دستگاه کپی پس از آنالیزهای بسیار انجام شده و متخصصان این حرفه پس از طی چندین دوره‌  علمی و عملی به همکاری فراخوانده می شوند.

3/5 - (2 امتیاز)
تعمير دستگاه کپی

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی شارپ

یکی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمير دستگاه کپی شارپ ، سرویس تعمیر کاغذکش است. کاغذکش‌های بکاررفته در دستگاه‌های کپی معمولا شامل سه مورد یعنی کاغذ کش ورودی، کاغذ کش داخلی و کاغذ کش خروجی هستند. از میان این سه مورد، کاغذ کش داخلی دستگاه کپی، کاغذ را به سمت فیوزینگ هدایت می‌کند و کاغذکش خروجی، با پایان فرایند کپی، کاغذ را به سمت بیرون هدایت می‌کند.

بدیهی است در صورت خرابی پیکاپ (کاغذکش)، دستگاه کپی امکان مکش کاغذ را نداشته و به تبع آن فرآیند چاپ انجام نخواهد شد. خوشبختانه خرابی کاغذکش کپی با اندک دستکاری، گردگیری و تغییر در تنظیمات قابل رفع است. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس بگیرید.

تعمیر درام دستگاه کپی شارپ

یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر دستگاه کپی شارپ، سرویس تعمیر دارم است. درام یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه کپی است که وظیفه انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. این قطعۀ استوانه‌ای شکل، از جنس آلومینیوم است و روکشی از جنس سلنیوم آن را فرا گرفته است. در دستگاه‌های کپی، درام در درون محفظه‌ای به نام تانک درام یا کارتریج درام قرار می‌گیرد.

نوع درام در کپی‌های سیاه و سفید با دستگاه های کپی رنگی متفاوت است و این موضوع می‌بایست در تعمیر و تعویض درام کپی مد نظر قرار گیرد. یک درام با کیفیت دستگاه کپی با اینکه ممکن است اندکی گران‌تر باشد، ولی به دلیل اینکه نیازی به تعویض مکرر نخواهد داشت، می تواند در درازمدت صرفه جویی در زمان و هزینه خرید مواد مصرفی را به همراه داشته باشد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس بگیرید.

تعمیر بلید دستگاه کپی شارپ

تمیز کردن تونر باقی مانده بر روی درام‌ها دقیقاً کاری است که وایپر بلید دستگاه فتوکپی شارپ و البته تمامی دستگاه‌های کپی انجام می‌دهد. همانگونه که می‌دانید در طول فرآیند چاپ، پس از آنکه تصویر از درام به کاغذ یا به تسمه انتقال داده می‎شود، مازادِ تونری که مورد استفاده قرار گرفته است در سطح درام‎ها باقی می‌ماند. این تونر مازاد می‌بایست پیش از آغاز عملیات بعدی درام، از روی سطح درام پاک شده و تمیز گردد.

وایپر بلید، تونرهای باقی مانده بر سطح درام را جمع آوری کرده و آنها را به مخزن تونرهای ضایعاتی انتقال می‌دهد. در تعمیر و تعویض بلید دستگاه کپی، ابتدا سیم شارژر، سپس درام و در نهایت بلید دستگاه کپی خارج می‌شود تا پس از بررسی‌های انجام شده، نیاز به تعویض یا تعمیر بلید مشخص گردد. در صورت تعویض بلید دستگاه فتوکپی، این قطعه حتما به تونر آغشته می‌گردد تا از گیر کردن‌های احتمالی آن جلوگیری شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه از طریق تماس با نمایندگی تعمير دستگاه کپی شارپ و به صورت سرویس در محل قابل دریافت است.

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ

مین برد دستگاه کپی شارپ نیز همانند سایر مین بردها، وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده توسط دستگاه را برعهده دارد. وظیفه مین برد دستگاه‌های فتوکپی آن است که پس از پردازش اطلاعات درباره نحوه ایجاد خروجی تصمیم می گیرد. بروز اختلال در این قطعه، عملکرد سایر نقاط دستگاه را تحت الشعاع قرار می دهد؛ از همین رو اختلالات ایجاد شده در مین برد می‌بایست در اسرع وقت مرتفع شود.

کارشناسان واحد تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ با جدیدترین تجهیزات این حوزه اشکالات مرتبط با سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، درگاههای خروجی و ورودی و مواردی از این دست را برطرف می سازند و کیفیت اولیه مین برد را به آن بازمی‌گردانند. مرکز تعمير دستگاه کپی شارپ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه، اعم از تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ، ترمیم، بهسازی، سرویس های دوره ای و … به مراجعان محترم است. شایان ذکر است غالب سرویس‌های مرتبط با این دستگاه به دلیل ابعاد بالای آن و دشواری حمل و نقل به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد.

تعمير دستگاه کپی شارپ

واحد تعمیر کپی شارپ به طور اختصاصی در حوزه این برند شناخته شده در ماشین های اداری فعالیت دارد. این مرکز به آرشیوی قوی از قطعات اصل شارپ مجهز است که به راحتی می تواند همه اقدامات حوزه تعمیر، ترمیم و تعویض را با بالاترین کیفیت و بهترین نتیجه انجام دهد. متخصصان و کارشناسان ما در این مرکز افرادی ورزیده و کاربلد هستند که به راحتی می توانند با یک عیب یابی دقیق، عملیات تعمير دستگاه کپی را اجرا کنند.
همچنین کلیه کارگاه های تعمير دستگاه کپی شارپ مجهز به پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر می باشند. نمایندگی تعمير دستگاه کپی شارپ قادر به تعمیر مشکلاتی است که دیگر مراکز تعمیراتی قادر به تعمیر این مشکلات نیستند. مدیریت این نمایندگی به مساله به روز بودن تجهیزات این نمایندگی بسیار اهمیت می دهند. بنابراین کیفیت تعمیرات در این نمایندگی بسیار بالا بوده و رضایت شما مشتریان گرامی را در پی خواهد داشت.

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیرات دستگاه کپی شارپ در محل

تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل راهکاری جهت ارائه خدمت به آن‌ دسته از کاربرانی است که به دلیل وزن بالای این محصول ترجیح می‌دهند تا تعمیر دستگاه کپی در محل انجام گیرد. با بهره‌مندی از این سرویس، کارشناسان نمایندگی شارپ پس از تماس کاربر، به مکان مورد نظر اعزام شده و عملیات تعمير دستگاه کپی را در همان‌جا اجرایی می‌سازند.

در این روش امکان تعمیر تمامی اختلالات و عیوب دستگاه فتوکپی وجود دارد و کارشناسان اعزامی به سبب همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت. کارشناس اعزامی جهت تعمیر دستگاه کپی در محل یکی از باتجربه ‌ترین و متخصص ‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز است و از تأخیر در تعمیر و بازیابی دستگاه کپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تعمیر فتوکپی شارپ

نمایندگی شارپ با داشتن واحد های تخصصی تعمیر فتوکپی شارپ خدمات مطلوبی به کاربران انواع فتوکپی Sharp ارائه می دهد. این خدمات شامل عیب یابی ، مشاوره و تعمیر و ترمیم این محصولات می باشد. کیفیت بالای خدمات ارائه شده نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ باعث رضایت مشتریان عزیزی که به این مرکز مراجعه می کنند شده است.

فرایند تعمير دستگاه کپی در این نمایندگی به وسیله پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود. مدیریت نمایندگی مجاز شارپ مرکز سخت افزار ایران، به مساله به روز بودن کارگاه های این نمایندگی بسیار اهمیت می دهد تا هرگونه مشکل محصول مورد بحث در این نمایندگی حل شود. از دیگر ویژگی های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ، کارشناسان و تعمیر کاران خبره این نمایندگی می باشند.

این کارشناسان بر ساختار کلیه دستگاه های کپی مسلط بوده و تعمیر آنها را به نحو احسن انجام می دهند. تکنسین های این مجموعه، دارای سابقه طولانی فعالیت در زمینه تعمیر دستگاه فتوکپی هستند و با دقت خاصی توسط مدیریت نمایندگی تعمیر کپی شارپ انتخاب شده اند. در صورتی که هر مشکلی برای دستگاه کپی شما به وجود آمد، تنها با یک تماس با نمایندگی تعمير دستگاه کپی شارپ ، کارشناسان ما در محل حضور یافته و تعمیر دستگاه کپی شما را انجام خواهند داد.

تعمیر کپی شارپ

نمایندگی دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی درگاه امن و مورد اطمینانی است که همه سرویس های مربوط به دستگاه کپی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این نمایندگی با فعالیت ویژه و گسترده خود در زمینه فروش و خدمات پس از فروش همه برند های تولید کننده دستگاه کپی، این اطمینان را به همه کاربران خود می دهد که خدمات این نمایندگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و نمونه مشابهی در بازار ندارد.

ما در واحد نمایندگی تعمير دستگاه کپی تسهیلات بسیار ویژه ای را در اختیار کاربران قرار داده ایم که با بهره مندی از آنها همه نیاز هایشان برطرف خواهد شد.

نمایندگی دستگاه کپی

تعمیر انواع دستگاه کپی

تعمیر انواع دستگاه کپی در واحدی مجزا در نمایندگی شارپ انجام می شود. تعمیرات این محصول نیاز به تخصص دارد و به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیر دستگاه کپی می باشد. متخصصین در نمایندگی شارپ ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند.

کاربران محترم هریک از دستگاه های کپی شارپ، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس و … می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در نمایندگی فتوکپی شارپ، به حرفه ای ترین شکل ترمیم می گردد. همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، سطح کیفی تعمیر دستگاه کپی را به بالاترین حد ممکن رسانده و فرایند عیب یابی و ترمیم را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می دهند.

تعمير دستگاه کپی در محل

خدمات پس از فروش دستگاه کپی

دستگا های کپی یک منبع مهم در فعالیت اداری یک محیط کاری به شمار می روند. هنگامی که آنها دچار مشکل می شوند مشکلات بسیاری به دنبال خواهند داشت. در این نمایندگی خدمات پس از فروش ویژه ای برای همه دستگاه های کپی از هر برندی در نظر گرفته شده است که با بهره مندی از آنها به راحتی می توانید مشکلات ریز و درشت خود را حل کنید.

 • بررسی آینه در دستگاه فتوکپی
 • عیب یابی و تنظیم تیغه مخزن پودر
 • رفع عیوب ناشی از کم رنگی و پر رنگی در چاپ
 • نصب و راه اندازی کاست اضافی
 • کد خوانی دستگاه کپی
 • آموزش عیب یابی خطاهای مربوط به دستگاه فتوکپی
 • عیب یابی موتور الکتریکی دستگاه فتوکپی
 • تعمیرات سیستم هیتر دستگاه فتوکپی
 • نصب و راه اندازی دستگاه فتوکپی
 • سرویس کاری عمومی دستگاه فتوکپی
 • عیب یابی مسیر ورود و خروج کاغذ در دستگاه فتوکپی
 • بررسی هیتر دستگاه های فتوکپی
 • عیب یابی از لامپ های دستگاه های فتوکپی
 • عیب یابی و تعویض سولونویید
 • عیب یابی و تعویض موتورهای الکتریکی دستگاه فتوکپی
 • عیب یابی خطاهای مربوط به اسکن دستگاه فتوکپی
تعمیر کپی شارپ در محل

واحدهای تعمیرات شارپ

واحدهای تعمیرات شارپ متشکل است از یک تیم متخصص با سال ها سابقه درخشان در زمینه تعمیر انواع مدل های دستگاه کپی شارپ و دیگر محصولات این کمپانی می باشد. تیمی از برترین متخصصین تعمیرات کپی در این مرکز مشغول به فعالیت هستند. این تیم متخصص می تواند به طور جداگانه با مناسب ترین هزینه و کمترین زمان به شما مشتریان عزیز خدمات ارائه دهد. در این بخش به معرفی واحدهای تعمير دستگاه کپی می پردازیم.

 نمايندگی شارپ

نمایندگی شارپ درگاه امنی است که در دو حوزه فروش و خدمات پس از فروش سرویس های بسیار ویژه و خاصی را به کاربران خود ارائه می دهد. این مرکز تلاش می کند تا با رعایت همه قوانین و مقرارت همه امکانات لازم را در اختیار کاربران شارپ قرار دهد و به طور کلی آنها را پشتیبانی کند.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش این نمایندگی تماس بگیرید.

ویژگی قابل توجه نمایندگی شارپ ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ دیگر ویژگی های بارز این مرکز عبارتند از: به‌کارگیری کادر متخصص و باسابقه در امر فروش و تعمیر محصولات شارپ، کنترل‌های دائمی محسوس و نامحسوس بر عملکرد کارمندان نمایندگی شارپ و نظرسنجی از مشتریان محترم، تلاش جهت رسیدن به معیارها و ضوابط بین‌المللی، رسیدگی به شکایات طرح شده از سوی مشتریان و پیگیری تمامی آن‌ها، به‌کارگیری پیشرفته‌ترین ابزار و متدهای تعمیر در واحدهای تعمیر شارپ و ….

نمایندگی شارپ در کرج

مطالب مرتبط

فهرست