اشتراک گذاری

بلید پرینتر شارپ

بلید پرینتر شارپ یک قطعه سخت افزاری در پرینتر است. بلید در چاپگرهای لیزری یکی از قطعات کارتریج محسوب می شود که در تماس با درام بوده و نقش مهمی در کیفیت چاپ ایفا می کند. تفاوت داکتر بلید پرینتر شارپ و بلید در ظاهر مربوط به نازک‌ تر بودن داکتر بلید نسبت به بلید است.

هر دو از قطعات سخت افزاری مهم پرینتر شارپ هستند. در مسئولیت هایی که بر عهده دارند، شباهت ها و تفاوت هایی وجود دارد. جنس بلید و داکتر بلید از لاستیک است و ظاهری شفاف دارند که به یک قطعه فلزی متصل هستند و طول آن‌ها چندین برابر قطرشان است.

تعمیر بلید پرینتر شارپ

لبه لاستیکی بلید بسیار حساس است و اگر خراش بردارد یا به هر علتی تغییر شکل دهد، کیفیت چاپ افت می کند. بلید ممکن است بشکند یا بر اثر استفاده زیاد خاصیت خود را از دست بدهد. بلید پرینتر شارپ هم قابلیت تعمیر دارد و هم تعویض. اینکه کدام گزینه برای دستگاه شما مناسب تر است، تشخیص یک تعمیر کار ماهر و مجرب خواهد بود. تعویض بلید پرینتر شارپ یک راه کار کاربردی است.

تعمیرکاران در واحد تخصصی تعمیر پرینتر شارپ تمام تلاش خود را برای تعمیر بلید پرینتر شارپ می کنند و تنها در صوتی که تعمیر کارساز نباشد، به سراغ تعویض می روند. آنها با استفاده از قطعه یک اورجینال بازگشت سلامت دستگاه را تضمین کنند. بدیهی است که جایگزین کردن نمونه بی کیفیت با قطعه آسیب دیده، می تواند بر سایر قسمت های پرینتر نیز تاثیر منفی بگذارد. تسلط کامل  و مهارت کافی در زمینه تعویض بلید پرینتر شارپ ، ضامن کیفیت بالای عملیات تعویض است.

این مقاله برای شما مفید است :داکتر بلید پرینتر شارپ

 کارایی بلید پرینتر شارپ

بلید به عنوان یک قطعه سخت افزاری در پرینتر شارپ، در حقیقت یک لاستیک الکتریکی خنثی است که در انتهای کار پرینتر، تونر اضافه را از سطح درام تمیز می‌کند تا در سایر مراحل چاپ، تونر اضافه روی سطح کاغذ نریزد. به رغم اینکه قسمت اصلی بلید از پلاستیک نسبتا نرم ساخته شده، اما از لحاظ الکتروستاتیک خنثی بوده و صرفا درام را تمیز می کند.

بلید پرینتر شارپ، یک تیغه نیز دارد که حجم تونر را کنترل می کند تا تونر به  مقدار مشخص و حساب‌شده‌ ای  به مگنت برسد. تونر های اضافی به مخزن های خاصی در کارتریج متصل هستند؛ این مخزن باید به طور پیوسته و در فواصل زمانی مشخص باز و تخلیه شود. تا اختلالی در روند کاری پرینتر شارپ ایجاد نشود تونرهای اضافه ای که توسط بلید جمع آوری می شود در قسمتی با عنوان مخزن ضایعات کارتریج جمع آوری می شود.

نکته مهم : هنگامی که بلید تعویض می شود، حتما لبه آن را به مقدار کمی پودر بچه آغشته کنید تا در تماس با درام به اصطلاح قفل نکند؛ همچنین بهتر است موقع تمیز کردن بلید از محلولی استفاده نشود.

 تعمیر پرینتر شارپ

پرینتر یکی از محصولات کمپانی شارپ در حوزه ماشین های اداری و دفتری است. این دستگاه نه تنها به سرویس ها دوره ای و مواد مصرفی مرغوب نیاز دارد، بلکه به دلیل استفاده طولانی مدت و مداوم همیشه در معرض آسیب ها و اختلالاتی شایع است.

در واحد اختصاصی تعمیرات پرینتر شارپ هر یک از ایرادات این دستگاه را با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته ریشه یابی و برطرف می سازیم. این واحد معتبر به آرشیوی از قطعات جانبی اصل و اورجینال نیز دسترسی دارد که روند تعویض قطعه را نیز سهل و ساده و ایمن می کند. تماس بگیرید و لذت یک تعیر خوب را تجربه کنید.

 واحد های تعمیراتی شارپ

از آنجایی که کمپانی شارپ در زمینه های مختلفی از تکنولوژی و فناوری های نوین فعالیت دارد، لازم دیدیم برای ارائه خدمات در هر حوزه ای، واحدی جداگانه تاسیس کنیم تا خدماتی حرفه ای و مفید ارائه دهیم. لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، ماشین های اداری و دفتری و کالاهای هوشمند تقسیم بندی کاملی از حوزه فعالیت کمپانی شارپ است که در هر حوزه انبوهی از محصولات را طراحی و تولید و عرضه می کند.

به عنوان کاربر هر یک از این مجموعه ها و هر محصولی از کمپانی شارپ، می توانید روی کمک ها اصولی واحد های تعمیرات شارپ حساب کنید و مطمئن باشید که با مراجعه به این واحد ها محصول مورد نظر شما با بهترین و و بالاترین کیفیت عیب یابی و ترمیم و تعمیر می شود.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود :رفع مشکل سایه انداختن پرینتر

 نمایندگی شارپ

در نمایندگی شارپ همه امکانات و تسهیلات ویژه و مفید فراهم است تا کاربر شارپ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش هیچگونه مشکلی نداشته باشد. در این نمایندگی معتبر می توانید با اطمینان کامل از مجموعه ای از خدمات و سرویس های منحصر به فرد و ویژه بهره مند شوید.

نمایندگی شارپ افتخار دارد اعلام کند که تنها نمایندگی رسمی شارپ در ایران است که با رعایت همه اصول و قوانین درون مرزی و برون مرزی می تواند خدمات پس از فروش اصل و شرکتی به کاربران خود ارائه دهد. در کنار این خدمات مفید، کاربر می تواند از امکانات و تسهیلات منحصر به فرد و استثنایی نیز بهره مند شود که در نهایت خرید او را تا همیشه بیمه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را جویا شوید.

 اخبار، اطلاعات، مقالات مرتبط و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی شارپ را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید