تعمیرات شارپ

مرکز تعمیرات شارپ جهت دستیابی به مفهوم واقعیِ خدماتِ متمایز، دو بازوی توانمند دارد که به وجود آن‌ها بالیده و افتخارات خویش در این عرصه را مدیون حضور آن‌ها می‌داند. بازوی نخست، کارشناسان بخش فروش هستند که با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های کاربران و ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با این حوزه هستند. بازوی دیگر، کارشناسان تعمیر هستند که به دلیل برخورداری از دانش فنی مورد نیاز قادر به رفع و ترمیم غالب عیوب و ایرادت ایجاد شده در تولیدات شارپ هستند. کارشناسان تعمیر در نمایندگی شارپ، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات سازگار و متناسب با هریک از محصولات شارپ، توانایی آن را دارند تا در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به تعمیر و ترمیم محصولات شارپ بپردازند. تعمیرات شارپ در این مرکز محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات این کمپانی اعم از تلویزیون، لپ تاپ، فتوکپی، تبلت، موبایل و … را شامل می‌گردد. جهت آشنایی با خدمات تخصصی مرتبط با هر دستگاه که در مرکز تعمیرات شارپ ارائه می‌گردد، به لینک‌های مرتبط موجود در سایت مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات شارپ

نمایندگی تعمیرات شارپ متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها سرویس‌های تخصصی مرتبط با یک محصول به مراجعان ارائه می‌گردد. پارتهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات شارپ عبارتند از: پارت تعمیرات تلویزیون شارپ، پارت تعمیر مانیتور شارپ، پارت تعمیر لپ تاپ شارپ، واحد تخصصی تعمیر موبایل شارپ، مرکز تخصصی تعمیر تبلت شارپ، پارت تعمیر تخصصی دستگاه کپی شارپ، پارت تعمیر پرینتر شارپ، پارت ارائه دهنده خدمات مرتبط با شارژ کارتریج، پارت تعمیر پروژکتور شارپ، پارت تعمیر لوازم خانگی شارپ و … . به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر، نمایندگی تعمیرات شارپ توانسته است در طول سالهای اخیر با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خویش را جلب نماید. سال هاست که نام محصولات شارپ با نمایندگی تعمیرات شارپ گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی تعمیرات Sharp بوده است.

تعمیر محصولات شارپ

مرکز تخصصی تعمیر محصولات شارپ توانسته است ظرف مدت زمانی کوتاه، به سبب ارائه‌ی خدمات تضمینیِ پس از فروش و انجام تعمیرات با کیفیت، اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند و در صدر مراکز خدمات پس از فروش در قیاس با دیگر همکاران خود قرار گیرد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حینِ کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت مرکز تعمیر محصولات شارپ در امر خدمت‌رسانی گشته است.

کاربران کلیه محصولات شارپ می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارآمدی در دستگاه خویش، به مرکز تعمیرات شارپ مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، سرویس‌های تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به دستگاهی خاص نیست و سرویس‌های تخصصی مرتبط با کلیه محصولات شارپ نظیر تلویزیون، مانیتور، لپ تاپ، موبایل، تبلت، فتوکپی، پرینتر، شارژ کارتریج و .. را شامل می‌گردد. در بخش زیر به برخی از پرطرفدارترین خدمات ارائه شده در این مرکز اشاره می‌گردد.

تعمیر فتوکپی شارپ:

نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ تمام توان و امکانات خویش را به کاربسته تا ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات به کاربران و مشتریان خویش خویش باشد. تلاش کارشناسان مرکز تعمیر محصولات شارپ بر آن است تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی دستگاه‌های فتوکپی خودداری شود تا دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال خود به کار ادامه دهد؛ تعویض قطعات تنها زمانی انجام می‌گردد که امکان ترمیم و تعمیر یک قطعه به طور کلی وجود نداشته باشد.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ عبارت است از: تعویض و عیب یابی قطعات کاست و بای‌پس، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس و گردگیری دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج و … .

تعمیر پرینتر شارپ:

کاربران پرینترهای شارپ می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در این دستگاه به مرکز تعمیر محصولات شارپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در تعمیرگاه وجود نداشته باشد، پیشنهاد ما به کاربران آن است که با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر پرینتر لیزری شارپ تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر پرینتر را ثبت نمایند. در نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر کاغذکش پرینتر، تعمیر و تعویض درام پرینتر، تعمیر لیزر پرینتر، تعمیر بلید پرینتر، تعمیر مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض رولر، مین برد و … ارائه می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات پرینتر شارپ –جز در مواردی معدود- شامل گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی شارپ و واحدهای تخصصی تعمیرات شارپ

نمایندگی شارپ ، با توجه به گستردگی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات شارپ، توجه، دقت و تمرکز بر خدمات ارائه شده، جز با ایجاد واحدهای تخصصی امکان‌پذیر نبوده است. در نمایندگی شارپ خدمات تخصصی مرتبط با هر محصول صرفاً در پارت مخصوص به همان محصول ارائه می‌گردد. شما کاربران گرامی بسته به نوع دستگاه خویش پس از ورود به مرکز تعمیرات شارپ، به واحد مربوطه راهنمایی شده و خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت می‌کنید.

 کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات شارپ، دانشِ تخصصی تعمیرات را با حضور در دوره‌های حرفه‌ای تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند، از این‌رو به جرأت می‌توان گفت، کادر فنی این مرکز، از معدود مجموعه‌های متخصص در حوزه فعالیت خویش است که قادر به ارائه بالاترین سطح کیفی در زمینه تعمیرات شارپ است. لیکن دستیابی به این سطح از تخصص و کیفیت صرفاً به دلیل مهارت و کاردانی اعضای این مرکز نیست؛ نقطه ثقل دیگر این مجموعه، تجهیزات و امکانات پیشرفته تعمیرات است که در اختیار مهندسان نمایندگی شارپ قرار داده شده است.

نمایندگی شارپ و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز شارپ

مرکز تعمیرات شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب خویش، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ تعمیر و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید. در همین راستا کارشناسان این مرکز درصدد برآمده‌اند تا ضمن معرفی خدمات ارائه شده در این مرکز، شما را با جدیدترین محصولات تولید شده در این کمپانی و تکنولوژی‌های به‌کار رفته در آن‌ها آشنا سازند. 

کارشناسان ما در بخش ذیل فضایی فراهم ساخته‌اند تا شما را با جدیدترین محصولات شارپ و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن‌ها آشنا سازند.

تعمیرات شارپ و اخبار مرکز تخصصی شارپ

شما کاربران گرامی با مراجعه به این بخش می‌توانید از جدیدترین رویدادها و اخبار مرتبط با کمپانی شارپ آگاه شوید. همانطور که می‌دانید کمپانی شارپ يکي از بزرگ‌ترين و قديمي‌ترين توليدکنندگان ژاپني کالاهاي مصرفي است و کارشناسان ما در مرکز تعمیرات شارپ ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با ترمیم، ریکاوری و تعمیر محصولات شارپ هستند.شرکت شارپ در سال ۱۹۱۲ تأسيس شده و به زودي صد و چهارمین سالگرد خود را جشن خواهند گرفت.

فلسفه و باور مؤسسين اين کمپاني آن است که ديگران از اين شرکت تقليد کنند. شرکت شارپ ژاپن ۴۵ درصد سهم بازار ژاپن را در اختيار دارد و همچنين رهبر بازار در تعدد نوع گوشي‌هاي موبايل در ژاپن مي‌باشد. جهت آگاهی از دیگر اخبار مرکز تخصصی شارپ و رویدادهای مرتبط با این کمپانی با ما همره شوید.

نمایندگی شارپ و مقالات تعمیرگاه تخصصی شارپ

حتماً شما نیز با ما هم‌نظر هستید که به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین در دستگاه‌های شارپ، وظیفه خطیر تعمیرات را برای ما صدچندان می‌سازد زیرا عدم مهارت و دقت در اجرای آن، ممکن است ضمن آسیب به بخش های سالم دستگاه، خرابی کامل آن را سبب گردد. از همین روست که مدیریت مرکز تعمیرات شارپ، جدیدترین تجهیزات این حوزه را در اختیار کارشناسان خویش نهاده و خواستار بالاترین کیفیت از کارشناسان حوزه تعمیرات است.

کارشناسان مرکز تعمیرات شارپ به دلیل حضور در همایش‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری با جدیدترین متدهای این حوزه آشنا بوده و تمامی آن‌ها را در فرآیند تعمیرات به کار می‌گیرند. شما کاربران گرامی می‌توانید بخشی از مقالات تعمیرگاه تخصصی شارپ مرتبط با حوزه تعمیرات را که توسط کارشناسان این مرکز تدوین و گردآوری شده‌اند در این بخش مطالعه نمایید.

تعمیرات شارپ و سوالات متداول تعمیرات تخصصی شارپ

کاربران گرامی به یاد داشته باشند که در صورت بروز هر گونه نقص و خرابی شدید و جدی در دستگاه‌های شارپ، می‌بایست این دستگاه‌ها تنها در مراکزِ مجاز تعمیر گردند. این هشدار از آن‌روست که مشاهده شده، برخی از تعمیرات انجام گرفته در مراکز غیرمجاز منجر به خرابی کامل دستگاه گردیده و امکان تعمیر آن را به طور کلی از میان برده است.

بعلاوه مشاهده شده که در بسیاری از مراکز غیرمجاز، قطعات دستگاه‌های شارپ بی‌هیچ دلیلی با قطعات فِیک و تقلبی تعویض می‌گردد؛ این در حالی است که گاهاً نیازی به تعویض قطعه نبوده و دستگاه قادر به ادامه‌ی کار با همان قطعات اورجینال بوده است. همه روزه پرسش‌های متعددی از جانب کاربران و مشترکان محترم شارپ با کارشناسان ما به صورت تلفنی و مجازی در میان گذاشته می‌شود که غالب آن‌ها درباره اشکالات و اختلالات رایجی است که در برخی از دستگاه‌های شارپ ایجاد می‌گردند.

کارشناسان ما با جمع آوری و تدوین این پرسش‌ها و پاسخ های مرتبط با هریک درصدد برآمده اند تا تمامی آن‌ها را با شما به اشتراک بگذارند. از این رو شما می‌توانید با مراجعه به بخش سوالات متدوال ، پاسخ بسیاری از پرسش‌های احتمالی خویش را بیابید و در صورت امکان اشکالات ابتدایی دستگاه خویش را با استفاده از راهنمایی‌هایی کارشناسان ما رفع نمایید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران جهت دستیابی به مفهوم واقعی خدمات متمایز و باکیفیت همواره به سازماندهی خویش ادامه داده و در راستای رسیدن به این هدف راه به همکاری با زبده ترین و مجرب ترین نیروهای کشور پرداخته است. مجموعه کارشناسان فنی این مرکز طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌ و پس آنالیزها و آزمون های متعدد به همکاری فراخوانده شده اند.

مدیریت مرکز سخت افزار ایران به‌روزترین تجهیزات را در اختیار مهندسان و کارشناسان خود قرار داده تا قادر باشند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، تعمیرات مورد نیاز را بر روی دستگاه‌ها اجرا کنند. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد