اشتراک گذاری

کمپرسور اسپلیت شارپ

کمپرسور اسپلیت شارپ یکی از مهم ترین و اساسی ترین قطعات داخلی این دستگاه به شمار می رود. وظیفه ی کمپرسور در اسپلیت مکش گاز از اواپراتور و حرکت دادن آن به سمت کندانسور می باشد. این قطعه در صورت خرابی این عملکرد را به درستی را انجام نمی دهد.

زمانی که مکش گاز اسپلیت به درستی انجام نشود دستگاه گازی برای وارد کردن به دستگاه ندارد در نتیجه هوای خنکی هم وارد محیط نمی کند. به طور کلی خنک بودن باد اسپلیت تنها در نتیجه ی سالم بودن تمام قطعات آن امکان پذیر می باشد.

کمپرسور اصلی ترین قطعه برای اسپلیت بوده و به عبارتی قلب این دستگاه محسوب می شود. در صورت خرابی این دستگاه تنها به واحد تعمیرات اسپلیت مراجعه کنید. در ادامه به نکات مهم در عیب یابی اسپلیت شارپ و تعمیر این قطعه می پردازیم.

تعمیر کمپرسور اسپلیت شارپ

تعمیر کمپرسور اسپلیت شارپ لازم است تنها توسط متخصصان انجام شود. کمپرسور های مورد استفاده در کولرگازی در ۳ مدل پیستونی، دوار و اسکرول تولید می شوند. نوع دیگری از تقسیم بندی برای کمپرسور ها وجود دارد بر اساس گرمای محیط به دسته بندی آن ها می پردازد. کمپرسور های t1برای محیط هایی حداکثر تا ۴۳ درجه و  کمپرسور های t3 متناسب برای محیط هایی که بالای ۴۳ درجه هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

کمپرسور اسپلیت شما در هر نوعی که باشد لازم است توسط متخصصان مورد تعمیر قرار بگیرد. تعمیرات ناآگاهانه خرابی های بسیاری را برای دستگاه شما به وجود می آورد. استفاده از قطعه ی اورجینال از نکاتی است که به هنگام تعمیر کمپرسور اسپلیت شارپ یا تعویض این قطعه باید به آن توجه داشته باشید. قطعات تقلبی در کارکد اسپلیت بسیار تاثیرگذار بوده و کارکرد آن را با اختلال مواجه می کنند.

این مقاله ی کاربردی را از دست ندهید :تعمیر اسپلیت شارپ

 نکات مهم در عیب یابی اسپلیت شارپ

عیب یابی بخش مهمی از تعمیرات اسپلیت شارپ را در بر می گیرد. اگر عیب یابی به درستی انجام نشود ممکن است با تعویض کمپرسور نیز تاثیری در کارکرد دستگاه دیده نشود و کمپرسور تعویض شده به زودی دچار اختلال بشود. به یاد داشته باشید تعویض یا تعمیر کمپرسور اسپلیت شارپ اگر به موقع انجام نشود، مشکل پیش آمده برای دستگاه مکن است به سایر قطعات منتقل شود و در کارکرد این دستگاه اختلال ایجاد کند.

برای عیب یابی کمپرسور لازم است متخصصان و تعمیر کاران به نکات زیر توجه داشته باشند.

  • دمای گاز دهش
  • شدت جریان مورد نیاز کمپرسور
  • فشار مکش و دهش در هنگام کارکرد سیستم
  • مقدار گرما در ورودی کمپرسور
  • دمای گاز برگشتی

تعمیرات اسپلیت شارپ

واحد تعمیرات اسپلیت شارپ در بخشی مجزا فعالیت می کند. کادر فنی این مجموعه به دلیل بهره مندی از دانش و اطلاعات مورد نیاز برای تعمیرات می توانند بهترین خدمات را به کاربران ارائه کنند. متخصصان این واحد به دلیل دسترسی به تمام قطعات اورجینال اسپلیت شارپ می توانند این دستگاه را تعمیر کنند و یا در صورت نیاز قطعات معیوب و فرسوده را با نمونه ی اصلی جایگزین کنند.

در بعضی موارد تعمیر قطعات فرسوده امکان پذیر نیست به همین دلیل لازم است قطعات با مدل های اصلی جایگزین شوند.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ با هدف جلب رضایت مشتریان تمام محصولات این شرکت را به صورت اورجینال و همراه با  گارانتی به فروش می رساند. حضور مشاوران نمونه در این نمایندگی سبب شده خریداران انتخابی آگاهانه و هوشمندانه داشته باشند. زیرا تمام اطلاعات و مشخصات فنی هر محصول را  می دانند و در صورت نیاز مشتریان در اختیارشان قرار می دهند.

نمایندگی رسمی شارپ به دلیل ارائه ی خدماتی مفید و کاربردی انتخاب اول کاربران بوده و هست. تضمین کیفیت خدمات ارائه شده در این نمایندگی و رعایت حقوق مشتریان از اصول اولیه ی این نمایندگی به شمار می رود.

تعمیر کمپرسور کولر گازی شارپ خود را به ما بسپارید

تعمیرات شارپ

تعمیرات شارپ با بهره مندی از برترین ها توانسته است گامی موفقیت آمیز در عرصه ی خدمات دهی به مشتریان بردارد. تمام محصولات تولید شده توسط کمپانی شارپ در این مرکز قابل تعمیر می باشد. هر دستگاه شارپ و با هر میزان آسیب دیدگی در این مرکز قابل تعمیر می باشد.

برای رفاه حال کاربران این مرکز از واحد هایی مجزا تشکیل شده است که هر یک تعمیرات خاص یکی از محصولات را انجام می دهند. لازم است بدانید کارشناسان ما می توانند بهترین خدمات را در مدت زمانی کوتاه و با کیفیتی عالی به شما ارائه کنند. تمام دستگاه های تعمیر شده در این واحد تعمیرات شارپ برای مشتریان تست شده و در صورت کارکرد صحیح تحویل داده می شوند.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری و دنبال نمایید.