اشتراک گذاری

بهترین دستگاه کپی شارپ

در این مقاله، بهترین دستگاه کپی شارپ را به شما معرفی می کنیم. البته معرفی بهترین فتوکپی sharp در شرایطی که این برند تنوع نسبتا بالایی دارد، کار ساده ای نیست. از طرفی ممکن است بهترین دستگاه کپی شارپ با توجه به نوع کاربری و بودجه شما متفاوت باشد. بنابراین ما ضمن بررسی مشخصات چند مورد از بهترین دستگاه های فتوکپی شارپ، به شما کمک می کنیم که انتخاب درست تری داشته باشید. در ادامه، مشخصات فنی چند مدل متنوع از کپی های برند شارپ را مطالعه می کنید. در صورت تمایل به خرید هریک از این مدل ها کافی است با مرکز تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی شارپ مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید؛ همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.

بهترین دستگاه کپی شارپ

M-X 2614N ؛ بهترین دستگاه کپی شارپ با قابلیت های کاربردی

اگر می خواهید ظرفیت سینی دستگاه کپی را به راحتی و بدون محدودیت افزایش دهید، M-X 2614N گزینه بسیار خوبی برای شماست. این دستگاه رنگی است و سایز کپی در آن A3  و A4 است. رزولوشن و سرعت چاپ بالا در کنار قابلیت افزایش ظرفیت سینی، این مدل را به بهترین دستگاه کپی شارپ تبدیل کرده است. شما می توانید تا 600 برگه را به صورت پیش فرض در سینی این دستگاه قرار داده و تا 999 برگه را به شکل متوالی کپی بگیرید. امکان اسکن به ایمیل، FTP، دسکتاپ، حافظه USB و فولدر در شبکه و همچنین امکان اضافه کردن وای فای به صورت اختیاری هم دیگر قابلیت های این مدل کاربردی به شمار می روند.

-6020؛ بهترین کپی شارپ

AR-6020؛ بهترین کپی شارپ برای دفاتر فنی

می توان گفت که فتوکپی AR-6020، بهترین دستگاه کپی شارپ برای دفاتر فنی و ادارات به شمار می رود. این دستگاه، عمل کپی و پرینت را با سرعت 20 صفحه در دقیقه و وضوح 600 dpi انجام می دهد. ویژگی بسیار خوب و کاربردی این مدل، چاپ دوروی خودکار است که در دفاتر فنی و ادارات، بسیار کاربرد دارد. 64 مگابایت حافظه‌ داخلی، قابل افزایش تا 192 مگابایت هم ویژگی های مثبت دیگر دستگاه کپی شارپ AR-6020 است. این دستگاه وزن نسبتا پایینی در مقایسه با دیگر مدل های هم رده اش دارد و ظرفیت سینی آن 350 برگه است. تنها 30 ثانیه زمان میبرد تا این محصول، اولین کپی را به چاپ برساند.

بیشتر بخوانید: قابلیت کپی پشت و رو

بهترین دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی شارپ x202؛ بهترین استوک شارپ

بهترین دستگاه کپی شارپ در میان مدل های استوک، AR-X202 است. این مدل، محتوا را در سایز A3 چاپ می کند و سرعتی معادل با چاپ 20 صفحه در دقیقه را به شما ارائه می دهد. اسکن و پرینت هم دیگر قابلیت هایی هستند که شارپ 202 به شما ارائه می دهد تا درمیان بهترین های این برند جای بگیرد. ظرفیت سینی 350 برگی نشان دهنده این است که مدل، برای حجم کاری متوسط طراحی شده است. از همه مهم تر این که کیفیت ساخت این دستگاه بسیار بالاست و می تواند تا چند سال، به عنوان یک فتوکپی کاربردی و سالم روی آن حساب کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش کار با دستگاه فتوکپی شارپ

M-X 2614N ؛ بهترین دستگاه کپی شارپ

فتوکپی شارپ  AR-X180

آخرین محصولی که می توان آن را به نوعی بهترین دستگاه کپی شارپ به شمار آورد، AR-X180 است. این دستگاه کمتر از 30 کیلوگرم وزن دارد و سایز چاپ آن نیز به A3 میرسد. در طول مدت یک دقیقه، می توانید 18 برگه کپی شده را از آن تحویل بگیرید. مشخصات کلی شارپ X180 عبارتند از:

 • ابعاد: 591x550x495 میلی متر
 • وزن: 27.8 کیلوگرم
 • مصرف انرژی :Rated local AC voltage ±10%, 50/60 HZ
 • رزولوشن کپی: 600 DPI dpi
 • سرعت کپی: 18 صفحه در دقیقه
 • بزرگنمایی: 25%-400%
 • حافظه: 64 مگابایت
 • زمان گرم شدن دستگاه:25 ثانیه
 • زمان اولین کپی:7.2 ثانیه
 • ظرفیت سینی:350 برگ
 • رزولوشن اسکن:600 DPI dpi
 • سایز اسکن :A3
بهترین دستگاه کپی شارپ