اشتراک گذاری

رونمایی از ربات جذاب RoBoHon شارپ

کمپانی شارپ از ربات جذاب RoBoHon خود رونمایی کرد. در نگاه اول به این ربات، آنچه که برای فرد تداعی می‌شود، آقای Tomotaka Takahashi، مدیر ارشد شرکت رباتیک RoboGarage است چرا که وی در طراحی Robohon نیز حضور داشته است. مدیر ارشد شرکت رباتیک RoboGarage تلاش کرده تا به ربات‌های تولیدی خود شخصیت بخشیده و این امکان را برای آنها فراهم کند تا بتوانند آنطور که دوست دارند، فعالیت نمایند. ربات جذاب RoBoHon شارپ احتمالاً تبدیل به رباتی برای راهنمایی و هدایت افراد دراماکن عمومی خواهد شد.

ربات جذاب RoBoHon شارپ

سیستم عامل ربات جذاب RoBoHon شارپ

سیستم عامل بکاررفته در ربات جذاب RoBoHon شارپ، سیستم عامل اندروید است. ربات هوشمند و جذاب شارپ می تواند با کمک سیستم عامل اندروید کنترل شود و از برنامه های مختلف از جمله برنامه های ویژه کودکان، برنامه های سخنرانی، برنامه های خودکار و… پشتیبانی کند. در حال حاضر ربات جذاب RoBoHon شارپ از 30 برنامه جانبی پشتیبانی می کند که قرار است این رقم به 40 برنامه برسد.

کمپانی شارپ امیدوار است که با کمک ویژگی های جذابی که به RoBoHon  داده است، بتواند ایده ای متفاوت برای ارائه راهنمایی در مورد محصولات و نمایشگاه ها در فروشگاه ها و موزه ها را داشته باشد. البته کمپانی شارپ برنامه‌های دیگری نیز برای جدیدترین ربات خود دارد. این شرکت اعلام کرده که می‌خواهد این ربات را به یک مدیر اداری با مهارت های چند زبانه از جمله ژاپنی، انگلیسی، چینی و کره ای بدل کند.

مشخصات فنی، ربات جذاب RoBoHon شارپ

ربات جذاب RoBoHon شارپ ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری متعددی دارد که در این بخش به برخی از آنها اشاره خواهد شد. این ربات دارای وای فای است و از سیستم عامل اندروید 5.0 به بالا پشتیبانی می‌کند. ربات جذاب RoBoHon شارپ دارای یک صفحه نمایش 2.6 اینچی و از چیپ ست Snapdragon 430 پشتیبانی می‌کند. این دستگاه از 2 گیگابایت رم، 16 گیگابایت حافظه برخوردار است و دوربین در نظر گرفته شده برای آن یک دوربین 8 مگاپیکسلی است.

قیمت درنظر گرفته شده برای خرید مدل RoBoHon LTE ، چیزی حدود 180 هزار دلار است. شرکت شارپ امیدوار است که با کمک ویژگی های جذاب RoBoHon  ایده ای متفاوت برای ارائه راهنمایی در مورد محصولات و نمایشگاه ها در فروشگاه هاو موزه ها داشته باشد.

روبات روبوهون شارپ

نمایندگی رسمی شارپ

نمایندگی رسمی شارپ در ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. بدین منظور کارشناسان واحد نمایندگی تعمیرات شارپ، طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌اند و بر ساختار نرم افزاری و سخت افزاری تمامی دستگاه های شارپ آشنایی و تسلط دارند.

شما کاربران گرامی بسته به نوع دستگاه خویش، پس از ورود به نمایندگی رسمی شارپ به واحد مربوطه راهنمایی شده و خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت می‌کنید. در هر یک از واحدهای ارائه دهنده خدمات، کارشناسان متخصصی حضور دارند که راهنما و پاسخگوی شما کاربران گرامی در زمینه اختلالات ایجاد شده در دستگاه و شیوه رفع آنها خواهند بود.