اشتراک گذاری

علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی چیست؟

به نظر شما کلافه کننده‌ترین مشکلی که می‌تواند در دستگاه کپی به وجود بیاید چیست؟ پاسخ اکثر کاربران دستگاه کپی، گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی است اما آیا می‌دانید که علت اصلی بروز این مشکل چیست؟ در واقع هم عوامل ساده و پیش پا افتاده‌ای مانند استفاده از کاغذ بی کیفیت و تا خورده یا استفاده از کاغذی با جنس و وزن نامناسب موجب گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی می‌شوند و هم دلایل سخت‌افزاری جدی مانند: خرابی کاغذکش یا پیکاپ دستگاه کپی که نیاز به تعمیرات تخصصی و حتی تعویض خواهد داشت. در ادامه این مطلب بیشتر به بررسی علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی می‌پردازیم پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

بررسی علت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی شارپ

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

عیب‌یابی و تعمیر دستگاه کپی شارپ در محل

دستگاه‌‌های کپی نه تنها به عضو ثابت اماکن اداری تبدیل شده‌اند بلکه جای خود را در خانه‌ها نیز باز کرده‌اند. این مسئله کاربردی بودن این دستگاه‌ها را نشان می‌دهد که خراب شدن آن‌ها باعث می‌شود همه کارها روی زمین بماند. البته بدیهی است که هر دستگاهی پس از استفاده طولانی مدت به ویژه در اداره‌جات و دانشگاه‌ها که حجم چاپ بالایی وجود دارد به مشکل بر بخورد و خراب شود.

اما جای نگرانی نیست، هر زمانی که دستگاه کپی شما با مشکل مواجه شد می‌توانید با نمایندگی تعمیرات شارپ تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن بپردازند. خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ شامل: عیب‌یابی و تعمیرات انواع مدل‌های دستگاه کپی شارپ می‌باشد.

نمایندگی رسمی شارپ همراه همیشگی شما در فروش و تعمیرات دستگاه کپی شارپ

فرقی نمی‌کند که بخواهید یک دستگاه کپی بخرید یا اینکه دستگاه کپی خود را تعمیر یا سرویس کنید به هر حال می‌توانید از خدمات ویژه نمایندگی رسمی شارپ استفاده کنید. این مرکز از دو بخش بزرگ شامل: فروش و تعمیرات دستگاه کپی شارپ تشکیل شده است. بخش فروش این مرکز دارای کارشناسانی است که خدمات فروش انواع مدل‌های دستگاه کپی را با در نظر گرفتن نیاز و بودجه مشتریان به آن‌ها ارائه می‌دهند. بخش تعمیرات نمایندگی شارپ نیز دارای تعمیرکاران ماهر و باتجربه‌ای است که با سرعت و دقت بالایی به عیب‌یابی، تعمیرات و سرویس دستگاه کپی شارپ می‌پردازند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت از خدمات این مرکز معتبر استفاده کنید.