اشتراک گذاری

نصب کولر گازی شارپ

نصب کولر گازی شارپ از مهمترین و البته حساس‌ترین مراحل پس از خرید کولر گازی است. نصب اشتباه و غیراصولی علاوه بر کاهش بهره‌وری دستگاه، موجب خرابی قطعات مختلف آن می‌شود. بنابراین اگر اقدام به خرید کولر گازی شارپ نموده‌اید حتماً برای نصب آن به متخصصان ماهر در نمایندگی مجاز شارپ مراجعه کنید. در این نمایندگی، افراد مجرب و کارآزموده نسبت به نصب کولر گازی شارپ در محل مورد نظر شما اقدام می‌کنند.

انتخاب مکان مناسب یکی از پارامترهایی است که در نصب کولر گازی باید به آن توجه داشت. کارشناسان با دقت محیط شما را بررسی کرده و بهترین مکان را برای نصب کولر گازی پیشنهاد می‌کنند. آنگاه با استفاده از تجهیزات مورد نیاز اقدام به نصب یونیت داخلی و خارجی کولر گازی شارپ می‌کنند.[kkstarratings]

نصب کولر گازی شارپ

شرایط مورد نیاز برای نصب کولرگازی شارپ

داشتن ابزار و تخصص لازم در نصب کولر گازی مهمترین پیش نیاز راه‌ اندازی کولر گازی شارپ می‌باشد. این دو ویژگی تنها در اختیار مهندسین نمایندگی کولر گازی شارپ بوده که آشنایی جامعی از اسپلیت‌های شارپ دارند. علاوه بر این دو شرط، باید شرایط دیگری نیز فراهم باشد. مناسب بودن مکان نصب اصلی‌ترین شرایط فیزیکی برای استفاده بهینه از کولر گازی است. برای نصب کولر گازی شارپ باید محل قرارگیری آن طوری انتخاب شود که هوای مورد نیاز توسط آن دمیده شود.

در صورتی که مکان مورد نظر نتواند چنین شرایطی را برای دستگاه فراهم کند هوای رفت کندانسور، دوباره برگشت خورده و باعث می گردد کمپرسور اورلد کند. همچنین محل نصب کولر گازی باید تحمل وزن کولر گازی را داشته باشد. توجه داشته باشید که یونیت خارجی کولر گازی شارپ نباید در معرض تابش نور مستقیم خورشید باشد. در نهایت باید محل مورد نظر برای نصب کولر گازی شارپ به گونه‌ای انتخاب شود که نه هوا و نه صدای آن برای همسایگان مزاحمت ایجاد نکند.

هزینه نصب کولر گازی شارپ

اگر از مشتریان نمایندگی کولر گازی شارپ هستید، هنگام خرید دستگاه، تکنسین‌های فنی برای نصب کولر گازی با شما همراه می‌شوند و نصب آن را در چارچوب خدمات پس از فروش انجام می‌دهند. اما اگر کولر گازی را در نمایندگی خریداری نکرده و یا به دلیل جا به جایی می‌خواهید آن را در محل دیگری نصب کنید، می‌توانید با شماره تلفن نمایندگی مجاز شارپ تماس گرفته و از کارشناسان درخواست نصب کولر گازی کنید.

هزینه نصب کولر گازی شارپ با توجه به نوع و تجهیزات مورد نیاز متفاوت است. تکنسین نصب کولر گازی از مجرب ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کشور بوده و آشنایی کاملی با نحوه نصب و مکان‌های مناسب نصب کولر گازی دارند.

طریقه نصب کولر گازی شارپ

برای نصب صحیح کولر گازی، فنی کاران نمایندگی مجاز کولر گازی شارپ، مراحل مختلفی را طی می کنند. مرحله اول شامل نصب پلیت، سوراخ کاری، تظیمات داخلی و تنظیمات بیرونی است. مرحله دوم به لوله کشی دستگاه اختصاص دارد. در این مرحله لوله‌ها در طول استاندارد برش داده شده و سپس کار خم کردن و جوشکاری آنها انجام می‌گیرد. مرحله سوم در نصب کولر گازی شارپ، سیم کشی الکتریکی آن و انتخاب جریان برق برای دستگاه می باشد.

در این مرحله، تکنسین نصب، اتصالات نادرست را نیز بررسی می‌کنند. عایق کاری و نصب وکیوم گام بعدی نصب کولر گازی می‌باشد. اگر دستگاه دارای نشتی باشد در این مرحله پس از نشت گیری مجدداً شارژ می‌شود. در پایان، اقدامات مورد نیاز برای تخلیه دستگاه صورت می‌گیرد. پس از طی تمامی مراحل نصب، دستگاه توسط کارشناس تست می‌شود.

نمایندگی مجاز شارپ

فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر کولرگازی شارپ، مهمترین فعالیت نمایندگی شارپ است که از سال‌ها تجربه درخشان در این زمینه برخوردار می‌باشد. تمامی دستگاه‌های های قابل عرضه در فروشگاه‌ شارپ، مستقیماً از شرکت SHARP وارد شده و دارای گارانتی معتبر می‌باشند. در بخش تعمیرات نیز بهره گیری از مهندسین برتر کشور و تجهیزات به روز و مطابق با استانداردهای جهانی، سبب شده این نمایندگی در عرصه خدمت رسانی به هموطنان جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خود کسب کند. اعتماد مشتریان به نمایندگی مجاز شارپ، انگیزه و انرژی پرسنل فنی و اداری را دو چندان کرده و باعث شده تلاش بیشتری را در ارتقای سطح کیفی خدمات به کار گیرند.