اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

دستگاه‌های کپی و سایر ماشین‌های اداری با توجه به روند رو به رشد تأسیس شرکت‌های فنی، آموزشی و اداری، کاربردی تر شده و بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته اند. اهمیت این دستگاه‌ها در برخی مراکز به حدی است که در صورت خرابی دستگاه کپی بخشی از کارهای آن مرکز متوقف خواهد شد. برای مثال چنانچه شما صاحب یک دفتر چاپ و تبلیغات باشید، در صورت خرابی دستگاه کپی، کار شما متوقف شده و تا زمان تعمیر دستگاه، رسیدگی به سفارشات منتفی خواهد شد. برای چنین کاربرانی، تعمیر دستگاه کپی در صورت خرابی و بروز مشکل یک امر مهم و حساس تلقی می شود.

 یکی از انواع دستگاه کپی های مورد استفاده در سازمان‌ها و شرکت‌های امروزی، دستگاه کپی شارپ است. شرکت شارپ یکی از بزرگ ترین شرکت های سازنده ماشین های اداری است که توانسته با عرضه‌ی تولیدات باکیفیت بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. با وجود کیفیت بالای ساخت در ماشین‌های اداری شارپ، این دستگاه‌ها نیز گاه به دلیل کارکرد بالا، نوسانات برق، جا به جایی دستگاه، استفاده از مواد غیر استاندارد و فرسودگی قطعات داخلی دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر می‌گردند. در ضورت خرابی دستگاه‌های کپی شارپ آنچه که اهمیت خواهد داشت، تعمیر این دستگاه‌‌ها توسط کارشناسان خبره و زبده تعمیر است. نمایندگی فتوکپی شارپ در تهران یکی از برترین مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی است که کلیه خدمات خود را همراه با گارانتی معتبر به متقاضیان ارائه می‌دهد.

تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران خدمات متنوعی را با توجه به درخواست متقاضیان و اشکالات پیش آمده در دستگاه ارائه می کند. ویژگی متمایز کننده این مرکز با سایر مراکز در این است که تمامی خدمات تعمیراتی دستگاه کپی شارپ برای مشتری گارانتی می شود. بنابراین کارشناسان با قبول مسئولیت تعمیرات و تعویض قطعات، به مشتری اطمینان خاطر می دهند که خدمات این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در صورت بروز مجدد مشکل در مدت گارانتی، تکنسین های فنی، آن را برطرف می کنند. برخی از مهمترین خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران را در ادامه مطالعه نمایید.

تعمیر مین‌برد دستگاه کپی شارپ در تهران

مین برد در دستگاه کپی نقش هدایت عملیات را دارد. به عبارت دیگر اعمالی که باید فتوکپی انجام دهد در مین برد پردازش شده و به قسمت‌های مختلف دستگاه ارسال می‌شود. از این نظر، کارکرد مین برد چیزی شبیه به مادربرد در لپ تاپ و کامپیوتر است. خرابی در این بخش از دستگاه کپی شارپ، باعث بروز اختلال در بخش های مختلف می شود. بنابراین ضروری است که در صورت بروز کوچک ترین ایراد، برای تعمیر مین برد دستگاه کپی اقدام کنید.

روشن نشدن دستگاه و یا خاموش شدن ناگهانی آن، کپی نگرفتن، متصل نشدن به کامپیوتر و عمل نکردن کلیدهای روی دستگاه از جمله نشانه های خرابی مین برد می باشد. در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ، برای رفع مشکل مین برد، ابتدا آن را عیب یابی کرده و با تعویض قطعات مختلف، مین برد را تعمیر می کنند. البته اگر مین برد آسیب زیادی دیده باشد در این صورت آن را تعویض می کنند. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات شارپ قابل دریافت است.

تعمیر پیکاب‌رولر دستگاه کپی شارپ

وسیله ای که کاغذ را از سینی به داخل دستگاه هدایت می کند، پیکاب رولر نام دارد. این قطعه یکی از قطعات مکانیکی دستگاه کپی بوده که به کاغذکش داخلی دستگاه نیز شهرت دارد. این قطعه وظیفه دارد که کاغذ را به داخل دستگاه بکشد تا برای فرآیند چاپ آماده شود. هرگونه مشکل درخصوص ورود کاغذ به دستگاه می تواند ناشی از خرابی پیکاب رولر باشد.

خرابی پد و پیک آپ، خرابی سینی، خرابی کلاچ، خرابی میله پیک آپ و خرابی سنسور تشخیص وجود کاغذ از مهمترین خرابی های پیکاب رولر می باشند. کارشناسان تعمیر دستگاه کپی شارپ در تهران ، پس از بروز مشکل در این قطعه آن را برای شما تعمیر خواهند کرد.

رفع مشکل خط انداختن دستگاه کپی

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران دستگاه کپی ممکن است با آن مواجه شوند، خط انداختن روی کاغذ می باشد. این مشکل دلایل متعددی دارد که می توان به وجود خط در شیشه اسکنر یا روی سند اسکن شده، خراشیدگی درام و خرابی کارتریج اشاره کرد. چنانچه پس از هر بار چاپ با این مشکل مواجه شوید نیاز است تا دستگاه توسط کارشناسان فنی تعمیر دستگاه کپی شارپ مورد بازبینی قرار گیرد.

در اینجا تمامی موارد فوق بررسی شده و در صورت لزوم تعویض یا تعمیر می شوند. به گفته متخصصان این مرکز، در غالب موارد، مشکل خط انداختن دستگاه کپی ناشی از خرابی درام بوده است. برای اطمینان از خرابی این بخش بهتر است دستگاه توسط کارشناسان تعمیر کپی بررسی شود.

شارپ سرویس نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تمامی مشکلات دستگاه کپی شارپ در تخصصی ترین مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات فتوکپی شارپ، قابل برطرف شدن هستند. این مرکز با تجهیز کارگاه های خود به آخرین تکنولوژی های تعمیر دستگاه کپی، شرایط را برای تعمیر باکیفیت و مطلوب انواع دستگاه کپی شارپ فراهم کرده است. همچنین این مجموعه با بهره گیری از قطعات اصلی و فابریک ضمن حفظ کیفیت دستگاه، باعث می شود مشکل دستگاه به طور کامل برطرف گردیده و مشتری نهایت استفاده را از آن ببرد. خدمات رسانی و رفع مشکلات کاربران شارپ از اهداف اولیه این مجموعه بوده و در این راستا تلاش می شود تا سطح کیفیت خدمات رفته رفته به سطح استانداردهای کمپانی شارپ برسد.