اشتراک گذاری

تعمیر مین برد مانیتور شارپ

تعمیر مین برد مانیتور شارپ یکی از تخصصی ترین تعمیرات مربوط به مانیتور می باشد. مین برد مانیتور همانند سیستم عصبی عمل می کند و تمامی عملکردهای دستگاه را به بخش های مختلف آن انتقال می دهد. مین برد در واقع یک برد با مدارهای الکتریکی است که قطعاتی مانند خازن، آی سی، پردازنده، ترانزیستور و غیره روی آن قرار می گیرند. به طور کلی می توان گفت: مین برد همانند مادربرد لپ تاپ و کامپیوتر بوده و کنترل پردازش ها و مدیریت عملکرد دستگاه را بر عهده دارد. عوامل مختلفی ممکن است باعث خرابی مین برد شده و تعمیر آن را به دنبال داشته باشند.

این عوامل می تواند در چند مورد خلاصه شود که از جمله آنها می توان به نوسان برق، وارد شدن ضربه به دستگاه، آب خوردگی و کارکرد بالای دستگاه اشاره کرد. در میان این عوامل، نوسان برق و کارکرد بالای مانیتور بیشترین تأثیر را بر خرابی مین برد داشته اند. اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که با خرابی مین برد مانیتور خود مواجه شده اید و یا اینکه قصد تعمیر آن را دارید با ما همراه باشید تا با خرابی ها و نحوه تعمیر مین برد بیشتر آشنا شویم.

تعمیر مین برد مانیتور شارپ

تعمیر مین برد مانیتور شارپ در چه شرایطی لازم است؟

خرابی مین برد با نشانه ها و مشکلاتی همراه است. بروز هریک از این مشکلات، تعمیر مین برد مانیتور را ضروری می نماید. از جمله مشکلاتی که در شرایط خرابی مین برد ممکن است به وجود آید، خاموش شدن ناگهانی مانیتور است. اگر بعد از روشن کردن مجدد مانیتور، شاهد چشمک زدن چراغ پاور جلوی دستگاه بودید در حالی که هیچ تصویری در آن به نمایش در نمی آید، به احتمال زیاد مین برد دستگاه دچار مشکل شده است. از دیگر نشانه هایی که شما را مجبور به تعمیر مین برد مانیتور شارپ می کند روشن شدن مانیتور اما تصویر نداشتن آن است. در این حالت مانیتور در حالت استندبای متوقف می شود. در چنین شرایطی باید برای تعمیر مین برد مانیتور خود اقدام کنید.

نحوه تعمیر مین برد مانیتور شارپ

تعمیر مین برد مانیتور توسط متخصصان نمایندگی تعمیر مانیتور شارپ انجام می شود. این کار با استفاده از دستگاه ها و ابزارآلات پیشرفته و سازگار انجام می گیرد. به طور کلی در تعمیر مین برد مانیتور شارپ، روش های ری بال و ری هات (RE-BALL و REHOT ) دو روش اصلی و قابل توجه می باشند. در صورتی که نیاز به تعمیرات تخصصی تری باشد از روش های Resold و Rework  برای تعمیر مین استفاده می شود. مرکز تعمیرات SHARP، با فضایی مجهز و مدرن و کارشناسان خبره و کارآزموده قادر به رفع مشکلات مین برد می باشد.

نمایندگی تعمیرات شارپ

نمایندگی تعمیرات شارپ ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر دستگاه های شارپ می باشد. با توجه به نیازهای متعدد کاربران شارپ در بهره مندی از خدمات تخصصی تعمیر دستگاه های ساخت این شرکت، این نمایندگی واحدهای مجزایی برای سرویس دهی به تمامی دستگاه ها فراهم کرده است. واحد تعمیرات لپ تاپ، مانیتور، دستگاه کپی شارپ، پرینتر شارپ، کولر گازی و تلویزیون شارپ از بخش های مهم این مرکز می باشند. شما کاربران گرامی می توانید پس از بروز مشکل در دستگاه خود با نمایندگی شارپ تماس گرفته و از خدمات تخصصی آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است، نمایندگی مجاز SHARP جهت تعمیر و تعویض قطعات از قطعات فابریک و اورجینال بهره می گیرد. از این نظر مشتریان می توانند با اطمینان خاطر نسبت به تعمیر دستگاه خود در این مجموعه اقدام نمایند.