اشتراک گذاری

تعمیر برد پاور پرینتر شارپ

پرینتر شارپ و یا سایر برندهای موجود در بازار برای فعالیت خود نیاز به نیروی برق دریافتی از سمت برد پاور دارند. در واقع برد پاور پرینتر شارپ قطعه ی مهمی است که نیروی برق را به ولتاژهای استاندارد مورد نیاز اجزایی همچون مین برد پرینتر و … تبدیل می کند. از این رو نحوه ی تعمیر برد پاور پرینتر sharp رابطه ی مستقیمی با تداوم استفاده از دستگاه دارد. در ادامه نکات اصلی تعمیر برد پاور را شرح خواهیم داد. لازم به ذکر است مرکز سخت افزار ایران خدمات تخصصی تعمیر پرینتر شارپ را به کاربران گرامی ارائه می نماید.

تعمیر برد پاور پرینتر شارپ در محل

دلایل از کار افتادگی برد پاور پرینتر شارپ

دلیل اصلی از کار افتادگی برد پاور پرینتر شارپ، نوسانات ناهنجار برق و شوک الکترونیکی است. سعی کنید همیشه یک پریز واحد را به پرینتر اختصاص دهید. سه راهی های بزرگ و کوچک پس از مدتی کارایی خود را از دست داده و باعث شکل گیری اتصالی های دردسرساز می شوند.

از طرفی استهلاک نیز در خرابی برد پاور پرینتر sharp دخیل است. هر چه استفاده ی بیشتری از پرینتر داشته باشید، مسلما درصد خرابی برد پاور افزایش خواهد یافت. بهتر است با توجه به ظرفیت پرینتر مدت زمان استفاده از آن را کنترل کنید تا پروسه ی تعمیر پرینتر به تعویق بیفتد.

هزینه تعمیر برد پاور پرینتر sharp

هزینه ی تعمیر برد پاور پرینتر شارپ بسته به میزان خرابی های آن تعیین می شود. اگر اختلالات برد پاور با پاکسازی آن از ذرات گرد و غبار به اتمام برسد، هزینه ی ترمیم نسبت به تعویض کلی قطعه کمتر خواهد بود. به هر حال جای نگرانی نیست. اختلالات فنی پرینترهای شارپ هرچه باشد؛ در نمایندگی رسمی شارپ به بهترین شکل ممکن برطرف می گردد.

لازم به ذکر است که فرآیند تعویض و جایگزینی قطعات تشکیل دهنده ی پرینترهای شارپ تنها با نمونه ی اورجینال مشابه انجام شده و در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر عرضه می شوند. کافی است درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس های تعمیر در محل پرینتر شارپ ثبت کنید.

سرویس به موقع برد پاور پرینتر شارپ

برای جلوگیری از خرابی برد پاور پرینتر شارپ، سرویس های دوره ای را جدی بگیرید. گاهی اوقات خرابی برد پاور پرینتر sharp با یک سرویس اصولی و استاندارد برطرف می شود. گرد و غبار، نفوذ حشرات و ذرات اضافی موجود در هوا به راحتی کارایی برد پاور را مختل می سازد. بسته به محیطی که پرینتر در آن فعالیت می کند و میزان استفاده ی خود از چاپگر، سرویس های دوره ای را انجام دهید. دقت داشته باشید که این سرویس های پاکسازی زمانی کارساز هستند که به صورت دوره ای انجام شوند. اگر احساس می کنید در سرویس دهی پرینتر مهارت ندارید، می توانید با نمایندگی رسمی شارپ تماس بگیرید و فرآیند تمیزکاری پرینتر را به دست کارشناسان ما بسپارید.