اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400

تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400 توسط مرکز سخت افزار ایران و در واحد اختصاصی تعمیرات دستگاه کپی ارائه می شود. این مرکز با تجهیز نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی به ابزار و دستگاه های عیب یابی مدرن و پیشرفته تلاش کرده است تا در رفع تمام مشکلات انواع دستگاه کپی به کاربران کمک کند. تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400 تنها یک نمونه از انبوه خدماتی است که توسط این نمایندگی به کاربران ارائه می شود. این دستگاه از محصولات موفق و پر طرفداری است که شرکت شارپ تولید کرده است. دستگاه مورد نظر یک چاپگر چهارکاره است که در کنار کپی، پرینت هم می گیرد، اسکن هم می کند و فکس هم ارسال می کند.

تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه چاپ، لیزری است. کپی شارپ Am 400 در هر یک دقیقه 12 برگ را چاپ می کند. قابلیت اسکن رنگی دارد. وضوح اسکن آن 600 * 600 dpi است. کاست کاغذ آن می تواند تا 200 برگ را در خود جای دهد. دارای پورت usb 2.0 است و نهایتا می تواند 99 برگه را به طور متوالی کپی بگیرد. اکنون اگر این دستگاه با تمام این قابلیت های خوب و عالی اش دچار اختلال شده است، اصلا جای نگرانی ندارد. می توانید برای تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400 از متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر قطعات تخصصی دستگاه کپی شارپ Am 400

بدیهی است که هر دستگاه الکترونیکی و مکانیکی از اجزا و قطعاتی تشکیل شده است که در تقابل هم و با همکاری هم می توانند عملکردی صحیح و موفق داشته باشند. این همکاری چنان نزدیک و تنگاتنگ است که با خرابی یک قطعه سایر قطعات نیز به شدت تحت تاثیر قرار می گیرند. از همین جهت لازم و ضروری است قبل از اینکه به سایر قطعات آسیبی وارد شود، قطعه معیوب تعمیر و تعویض شود تا اختلال عمیق و شدید نشود. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ برای تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400 هیچ گونه محدودیت و معذوریتی ندارد.

این نمایندگی خدماتی نظیر تعویض و عیب‌یابی قطعات کاست و بای‌پس، تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کارتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی و اصلاح آن، تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی درام، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن، تعمیر AC power، تعمیرات بخش High Voltage، تعویض Blank Lamp دستگاه کپی و … را ارائه می دهد.

 تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400 در محل

از آنجا که این دستگاه یکی از نمونه های ایستاده و کنسولی است، حمل و جابه جایی سختی دارد. به همین دلیل بسیاری از کاربران ترجیح می دهند برای دریافت خدمات حوزه تعمیر و عیب یابی و سرویس های دوره ای، از سرویس ویژه تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400  در محل استفاده کنند. در این سرویس با ثبت درخواست شما و انجام هماهنگی های اولیه، تعمیرکار به محل مورد نظر اعزام می شود و هر آنچه را که برای تعمیر و بهبودی دستگاه نیاز باشد، انجام می دهد.

تمام مشکلات دستگاه در این سرویس برطرف خواهد شد. استفاده از این سرویس راحتی و رفاه را برای کاربر به ارمغان می آورد، زیرا کاربر بدون اینکه دستگاه خود را حمل و جابه جا کند، تمام مشکلات آن را رفع خواهد کرد. این سرویس ویژه در اجرای خدمات و سرویس های خود هیچ محدودیتی ندارد، اما باید با کارشناسان این واحد هماهنگی های لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که آدرس شما خارج از محدوده این سرویس نباشد.

رفع خطای Paper Jam در دستگاه کپی شارپ Am 400

معمولا عواملی نظیر ورود همزمان چند برگه به درون دستگاه، کشیده شدن کاغذ به صورت کج و یا مچاله شدن کاغذ، وجود تا خوردگی در کاغذ ورودی، وجود سوزن یا منگنه روی کاغذ و خرابی در غلطک های هدایت کننده کاغذ باعث پیدایش خطای Paper Jam می شوند. برای رفع این خطا در دستگاه کپی مورد نظر و برای تعمیر دستگاه کپی شارپ Am 400 باید تک تک مواردی که از آنها یاد کردیم، بررسی شوند.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی معتبرترین مرکز برای ارائه خدمات در زمینه تعمیر و ترمیم انواع دستگاه کپی است. در این نمایندگی می توانید صفر تا صد خدمات مربوط به تعمیر انواع دستگاه کپی را دریافت کنید. در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی نه تنها تمامی خدمات در زمینه عیب یابی، ترمیم و تعمیر و سرویس های دوره ای در اختیار کاربران قرار می گیرد، بلکه بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی اولیه نیز توسط این نمایندگی ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.