اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی شارپ AR-6020N

تعمیر فتوکپی شارپ AR-6020N یک امر تخصصی بوده و با استفاده از تجهیزات مناسب انجام می گیرد. دستگاه کپی شارپ  AR-6020N یکی از دستگاه های مناسب جهت استفاده در ادارات و دفاتر فنی است. اگر از کاربران این دستگاه باشید می توانید از طریق آن علاوه بر کپی، پرینت و اسکن را هم انجام دهید. بنابراین AR-6020N را می توان یک دستگاه چندکاره دانست. این فتوکپی می تواند کپی و اسکن را تا سایز A3 انجام دهد. سرعت کپی در این دستگاه برابر با 20 صفحه در دقیقه بوده و به نظر برای چنین دستگاهی بسیار مناسب است.

البته نباید غافل بود که این فتوکپی شارپ قابلیت چاپ دو رو داشته و می توانید پرینت های خود را به صورت دو رو انجام دهید. از قابلیت های دیگر این فتوکپی، سیستم تغذیه‌ی خودکار 100 برگی ADF برای کپی و اسکن اسناد است. برای شناخت ویژگی های بیشتر این دستگاه حتما مقاله دستگاه فتوکپی شارپ مدلAR-X201  را مطالعه کنید. مراقبت از دستگاه و انجام سرویس های دوره ای، مهمترین شرط استفاده دائم از این دستگاه است. در صورتی که مبادرت به این کار نکنید و یا از مواد مصرفی و کاغذهای نامرغوب در دستگاه شارپ استفاده کنید، قطعاً با خرابی های متعددی مواجه می شوید و باید برای تعمیر دستگاه کپی اقدام کنید.

تعمیر-فتوکپی-شارپ-AR-6020N

خدمات تخصصی مرکز تعمیر فتوکپی شارپ AR-6020N

تعمیر کاغذکش فتوکپی شارپ AR-6020N

کاغذکش یا پیکاپ رولر دستگاه کپی شارپ همانند کاغذکش پرینتر، وظیفه انتقال کاغذ از سینی به درون دستگاه را بر عهده دارد. اگر به هر دلیلی کاغذ به داخل هدایت نشود و یا اینکه در مسیر چاپ گیر کند احتمال خرابی پیکاپ رولر بسیار زیاد است. البته خرابی کاغذکش نشانه های دیگری نیز دارد که می توان به صدای ناهنجار در هنگام کشیدن کاغذ به دستگاه کپی، چروک شدن و کرکره ای شدن کاغذ در هنگام ورود و سرعت کم در هنگام حرکت کاغذ در فیدر کاغذ کش اشاره کرد.

در مرکز تعمیر فتوکپی شارپ AR-6020N برای رفع مشکل کاغذکش، در صورتی که امکان تعمیر وجود داشته باشد آن را تعمیر می کنند. البته در اغلب مواقع تکنسین ها توصیه می کنند پیکاپ رولر تعویض شود. این امر باعث رفع دائمی مشکل دستگاه می شود

تعمیر پاور فتوکپی شارپ AR-6020N

پاور یا منبع تغذیه که از آن با برد پاور نیز یاد می کنند بخش اصلی تأمین کننده انرژی الکتریکی دستگاه محسوب می شود. انتقال دستور از سیستم به دستگاه کپی و تامین انرژی آن برای اعمال فرآیند کپی به وسیله ی برد پاور انجام می شود. خرابی این قطعه می تواند مشکلات متعددی در دستگاه ایجاد کند که از جمله آن روشن نشدن دستگاه است. حجم کاری بالا و نوسان برق دو دلیل اصلی در خرابی برد پاور هستند.

خرابی برد پاور نیازمند توجه زیادی بوده و جهت استفاده از دستگاه لازم است تا تعمیر فتوکپی شارپ AR-6020N در اسرع وقت انجام گیرد. برد پاور از قطعاتی است که امکان تعمیر آن وجود دارد. با این حال اگر آسیب دیدگی آن زیاد باشد، بهترین گزینه، تعویض برد پاور است.

تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ خود را به ما بسپارید

تعمیر فیوزینگ فتوکپی شارپ AR-6020N

فیوزینگ، با گرم کردن تونر ریخته شده روی کاغذ آن را برای حک کردن تصویر مورد نظر آماده می کند. این امر اصلی ترین دلیل گرم بودن کاغذ پس از خارج شدن از دستگاه است. در صورتی که فیوزینگ دستگاه کپی دچار مشکل شود پیغام هایی در دستگاه نشان داده می شود. همچنین ایجاد خطوط روی کاغذ و کاهش کیفیت چاپ نیز از علائمی است که تعمیر فتوکپی شارپ AR-6020N را به دلیل خرابی فیوزینگ ضروری می کند.

کارشناسان برای تعمیر فیوزینگ ممکن است قطعاتی مانند هاترولر، بوش هاترولر، بلبرینگ هاترولر و پرس، ترمیستور، لامپ فیوزینگ، ناخنک هاترولر و پرس، پوسته فیوزینگ، پاک کننده پرس، ابری هاترولر و پرس را تعویض کنند.

نمایندگی فتوکپی شارپ

نمایندگی فتوکپی شارپ با کادری مجرب و کارگاه های مجهز به آخرین تکنولوژی های تعمیر ماشین های اداری، تخصصی ترین خدمات را به کاربران ارائه می کند. جهت بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید از خدمات سرویس در محل استفاده کرده و دستگاه را در محل سکونت یا محل کار خود تعمیر نمایید. تکنسین های این مجموعه پس از تماس شما با کارشناسان، در اسرع وقت، خود را به محل مورد نظر رسانده و سرویس های مورد نیاز را به شما ارائه می کنند. تمامی خدمات ارائه شده در این سرویس همانند خدمات در مرکز است و چنانچه نیاز به تعویض قطعه باشد، تکنسین ها، قطعات اصلی و فابریک را فراهم کرده و جایگزین قطعات معیوب می کنند.