اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N

تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N به دلیل چند کاره بودن آن، بسیارتخصصی و زحمت آفرین است. این دستگاه شامل دستگاه پرینتر، اسکنر و فتوکپی می باشد. تعمیر پرینتر شارپ 6023N در نمایندگی شارپ توسط کارشناسان ماهری صورت می گیرد که سال ها تجربه تعمیر پرینتر های شارپ را در کارنامه خود دارند.

چنانچه برای تعمیر این پرینتر چندکاره، این وب سایت را مطالعه می کنید و یا اینکه از دیگر مدل های پرینتر شارپ استفاده می کنید و نیاز به تعمیر آن دارید، می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز سخت افزار ایران، به عنوان تنها نماینده رسمی شارپ، نسبت به تعمیر پرینتر خود اقدام کنید. در این قسمت ابتدا معرفی اجمالی از قابلیت های این پرینتر خواهیم داشت سپس روش های مؤثر تعمیر پرینتر شارپ AR-6023N را به شما نشان خواهیم داد.

تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N

برای تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N ابتدا ویژگی های آن را بشناسیم

دستگاه کپی شارپ 6023N یکی از دستگاه های شرکت شارپ می باشد که برای کاغذهای سایز A3 تا A5 طراحی شده است. این نوع پرینتر از نوع لیزری سیاه و سفید می باشد و توانایی لازم را برای رفع نیازهای مختلف یک اداره یا شرکت دارد. این پرینتر قابلیت اتصال به شبکه و فلش مموری را داشته و می تواند 23 برگ را در هردقیقه پرینت بگیرد. 

از ویژگی های قابل توجه این پرینتر قابلیت چاپ دو روی اتوماتیک است به طوری که حتی در اسکن کردن نیز در صورتی که هر دو روی یک سند را اسکن کنید، دستگاه به صورت خودکار چاپ دورو انجام می دهد. 28 کیلوگرم وزن و ابعاد 599*612*511 میلی متر شاید کار را برای حمل و نقل تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N کمی دشوار کند اما خدمات سرویس در محل شارپ، این مشکل را نیز برای کاربران حل کرده است.

کیفیت چاپ این دستگاه 600 × 600 dpi می باشد که با توجه به آن می توان اسناد مختلفی همچون پایان نامه ها را نیز پرینت گرفت. دستگاه AR-6023N به درگاه USB و شبکه مجهز است و می تواند در محیطهای اداری تا 4 کاربر را پشتیبانی کند. سینی دستگاه ظرفیت 350 برگ کاغذ را دارد که با توجه به رومیزی بودن این پرینتر، بسیار معقول به نظر می رسد. ویژگی های گفته شده برای این دستگاه به اندازه ای جذاب هست که دوست ندارید لحظه ای آن را از دست بدهید. همین امر باعث می شود در صورت بروز مشکل ، تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N را نادیده نگیرد. برای تعمیر پرینتر شارپ شما می توانید از دو طریق اقدام کنید که در ادامه مطلب این دو روش توضیح داده خواهد شد.

مراجعه حضوری برای تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N

از متداول‌ترین روش های تعمیر پرینتر AR-6023N  مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ است. درصورتی که پرینتر شما با مشکل مواجه شده است، می توانید به یکی از شعبه های نزدیک به محل سکونت خود مراجعه کنید. (آدرس تمامی شعب نمایندگی شارپ در این وب سایت درج شده است) در این روش شما پرینتر را همراه خود به نمایندگی برده و پس از پذیرش دستگاه و دریافت رسید، کار تعمیر آن شروع می شود.

در نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ، روند تعمیر بسیار تخصصی و با دقت انجام می شود تا هم از ایرادات احتمالی دیگر جلوگیری شود و هم اینکه تا حد امکان هزینه تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N کاهش یابد. پس از تعمیر پرینتر، کارشناسان با شما تماس گرفته تا نسبت به تحویل آن مجدداً به نمایندگی شارپ مراجعه کنید.

خدمات سرویس در محل پرینتر شارپ

چاپگر شارپ 6023N اگرچه یک پرینتر رومیزی محسوب می شود اما وزن و حجم قابل توجهی دارد که حمل و نقل آن را برای کاربر دشوار می سازد. هزینه حمل دستگاه تا نمایندگی sharp اگر بیشتر از درآمد چند ساعت کاری شما نباشد، کمتر از آن هم نیست. علاوه بر این، هم وقت زیادی را از شما می گیرد و هم اینکه ممکن است در حین حمل و نقل دستگاه، به قطعات مختلف آن آسیب وارد کنید.

از این رو نمایندگی شارپ تصمیم به راه اندازی خدمات سرویس در محل برای تعمیر پرینتر چندکاره شارپ AR-6023N و دیگر دستگاه های این شرکت گرفته است. با این سرویس شما تنها از طریق یک تماس تلفنی با مرکز سخت افزار ایران می توانید منتظر حضور تکنسین فنی تعمیر پرینتر در محل مورد نظر خود باشید. نسبت به نوع و کیفیت خدمات سرویس در محل نیز آسوده خاطر باشید؛ چراکه تکنسین و تجهیزات به کارگرفته در این نوع خدمات نیز همانند سرویس های مستقر در نمایندگی شارپ است.

نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر چاپگر در نمایندگی پرینتر شارپ با بکارگیری تجهیزات سازگار با این محصول و توسط تیمی از خبره ترین مهندسین کشور انجام می گیرد. خدمات تعمیر در این نمایندگی با استفاده از به‌روزترین فناوری های تعمیر و خرید ابزارآلات پیشرفته از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای پرینتر شما به وجود بیاید می توان به بی کیفیت بودن چاپ، سیاه شدن کاغذ، ایجاد خطوط عمودی روی کاغذ، روشن نشدن دستگاه، چاپ نصفه و نیمه اسناد، خاموش شدن پرینتر و پرینت نگرفتن چاپگر اشاره کرد.

این مشکلات می توانند در اثر خرابی یک یا چند قطعه آشکار شوند. بنابراین در مرکز تعمیرات پرینتر شارپ، ابتدا دستگاه شما عیب یابی شده سپس قطعه معیوب، تعمیر و یا تعویض می شود. برخی از تعمیراتی که ممکن است روی چاپگر شما اعمال شود عبارتند از: تعویض تونر، تعمیر یا تعویض درام، تعمیر کاغذکش پرینتر، تعمیر برد الکتریکی، تعمیر صفحه کلید پرینتر، تعویض چرخ دنده‌ها، تعمیر دولوپر و فیوزینگ دستگاه. اگر نیاز به تعمیر پرینتر شارپ دارید همین الان با شماره مندرج در این وب سایت تماس بگیرد و کارشناسان ما را در جریان مشکلات خود بگذارید.