اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR X230N

تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR X230N بنا به دلایل مختلفی صورت می گیرد. قبل از اینکه به بررسی تعمیرات احتمالی در این دستگاه بپردازیم بد نیست اطلاعاتی راجع به این دستگاه داشته باشیم. این دستگاه دارای سه قابلیت فتوکپی، چاپگر و اسکنر تمام رنگی سایز A3 است و از ویژگی دوروزن استاندارد و مرتب سازی الکترونیکی (E-Sort) برخوردار می باشد. سینی کاغذ این محصول، ظرفیت 600 برگ کاغذ را داشته و می تواند 23 برگ در دقیقه چاپ کند. این دستگاه همچنین توانایی 999 برگ متوالی را دارد.

با همه این حرفها، به دلیل استفاده بالا از دستگاه، میزان خرابی آن نیز زیاد می باشد. البته نه تنها فتوکپی شارپ AR X230N بلکه دیگر دستگاه های کپی نیز در صورتی که با کارکرد زیاد همراه باشند و مراقبت لازم نیز ازآنها صورت نگیرد، نیاز مداوم به سرویس و تعمیر دارند. در صورت خرابی دستگاه کپی شارپ X230N نگران نباشید؛ چراکه نمایندگی دستگاه فتوکپی شارپ تخصصی ترین خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد. در این مرکز با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و قطعات اورجینال، تعمیر دستگاه کپی به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد. در ادامه مطلب با تعمیرات برخی از قطعات دستگاه کپی AR X230N بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیر-دستگاه-فتوکپی-شارپ

خدمات تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR X230N

خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ شامل تعمیرات سخت افزاری و انجام سرویس های دوره ای این دستگاه ها می شود. در نمایندگی تعمیرات شارپ، برای افزایش دقت و موفقیت در رفع اشکالات دستگاه کپی، تعمیر هریک از قطعات در پارت های جداگانه صورت می گیرد. در این پارت ها تکنسین مجرب با استفاده از تجهیزات پیشرفته، نسبت به عیب یابی و تعمیر قطعات اقدام می کنند. نکته ای که باید در تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR X230N مدنظر قرار داد، استفاده از قطعات و مواد اصلی و اورجینال در فرآیند تعمیر آن است. این موضوع سبب می شود تا کارکرد دستگاه حفظ شده و در عملکرد آن اختلالی به وجود نیاید. برخی از مهمترین خدمات تعمیر در نمایندگی شارپ را در ادامه بررسی میکنیم.

این مقاله برای شما مفید است :تعمیر برد پاور دستگاه کپی شارپ

تعمیر و تعویض کارتریج دستگاه کپی شارپ AR X230N

کارتریج از مهمترین قطعات دستگاه کپی می باشد که محل نگهداری تونر یا جوهر است و رنگ مورد نیاز دستگاه را تامین می کند. اگر کارتریج به درستی کار نکند دستگاه قادر به چاپ و کپی نیست. دو دلیل عمده برای کار نکردن کارتریج ها متصور است: یا رنگ کارتریج تمام شده و نیاز به شارژ دارد و یا اینکه کارتریج با مشکل مواجه شده و عملکرد خود را از دست داده است.

در صورت بروز مشکل اول، با شارژ کردن رنگ یا پودر کارتریج، مشکل برطرف می شود. اما اگر مشکل از رنگ نباشد باید کارتریج را تعمیر یا تعویض کرد. چاپ بی کیفیت، ایجاد خطوط روی کاغذ، چاپ کم رنگ و کپی نصف و نیمه همه از علائم خرابی کارتریج می باشند. در فرآیند تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR X230N در صورت خرابی کارتریج، بهتر است جهت کارآیی مناسب و افزایش کیفیت کپی، کارتریج تعویض شود اگرچه در اغلب مواقع، به خودی خود تعمیر کارتریج امکان پذیر نبوده و در هرصورت باید تعویض شود.

 تعمیر برد پاور دستگاه کپی شارپ AR X230N

وظیفه برد پاور انتقال دستور به سیستم می باشد. بنابراین چنانچه برد پاور خراب شده و مشکلی داشته باشد فرآیند کپی متوقف شده و دستگاه عملی انجام نمی دهد. برد پاور می تواند به دلایلی مانند ولتاژ بالای جریان برق، حجم کاری بالا و آلودگی قطعات آسیب دیده با مشکل مواجه شود. در این شرایط باید برای تعمیر آن اقدام لازم را به عمل آورد.

مهندسان واحد تعمیر دستگاه کپی از آشنایی جامعی با تمامی قطعات پاور برخوردار بوده و می توانند کلیه ی آسیب دیدگی های قطعه را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایند.

 تعمیر فیوزینگ فتوکپی شارپ AR X230N

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی شارپ است. این کار توسط افراد متخصص و با بهره گیری از جدیدترین متد روز انجام می شود. فیوزینگ تأثیر مستقیمی بر کیفیت چاپ دارد و در صورت خرابی، نباید توقع کارکرد مناسبی از دستگاه داشت. اگر با مشکل خرابی فیوزینگ دستگاه مواجه هستید برای رفع مشکل و جلوگیری از آسیب های احتمالی دیگر در دستگاه، باید سریعتر نسبت به تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR X230Nاقدام کنید.

خرابی فیوزینگ با علائمی همراه است اما در اغلب مواقع، خود دستگاه هشدارهایی مبنی بر خرابی فیوزینگ اعلام می کند. همچنین وجود خطوطی روی کاغذ می تواند نشان دهنده خرابی فیوزینگ باشد.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ

نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ نه تنها خدمات مرتبط با دستگاه کپی AR X230N را ارائه می دهد بلکه این خدمات را برای دیگر مدل های دستگاه فتوکپی شارپ ارائه می کند. نمایندگی شارپ توانسته است از بدو ورود محصولات شارپ به ایران همگام با تولیدات این کمپانی، به نیازهای مختلف مشتریان پاسخ دهد. این موضوع سبب شده این نمایندگی امروزه از جایگاه بالایی در ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان برخوردار باشد. چنانچه می خواهید از خدمات نمایندگی دستگاه کپی شارپ همچون خدمات سرویس در محل دستگاه کپی بهره مند شوید، با همکاران ما تماس بگیرد تا در اسرع وقت نسبت به درخواست شما اقدام شود.