اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی شارپ AR208D

این مدل از دستگاه کپی شارپ، یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین دستگاههای کپی شارپ است که با ابعاد متناسب 89×140 تا 216×356 به راحتی امکان قرار دادن آن روی میز وجود دارد. رزولوشن کپی این دستگاه 600 DPI dpi است و سرعت کپی آن نیز 20 صفحه در هر دقیقه است. اگر از کاربران دستگاه کپی شارپ مدل AR208D هستید و نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی شارپ AR208D دارید می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر فتوکپی شارپ، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

سرویس‌های مرتبط با تعمیر این دستگاه، هم با حضور در نمایندگی کپی شارپ و هم به صورت سرویس در محل قابل دریافت است. کاربرانی که به هر دلیل امکان جابجایی و تحویل دستگاه به نمایندگی شارپ را ندارند، می‌توانند خدمات مرتبط با تعمیر این دستگاه را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند. خدمات ارائه توسط کارشناسان نمایندگی شارپ منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه را شامل می‌گردد. در بخش‌های آتی به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ AR208D  اشاره خواهد شد.[kkstarratings]

تعمیر فتوکپی شارپ AR208D

تعمیر فتوکپی شارپ AR208D در محل

اگر از کاربران فتوکپی شارپ AR208D هستید می‌توانید خدمات مرتبط با بهسازی و تعمیر این دستگاه را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. در صورت استفاده از این سرویس کلیه خدمات مرتبط با تعمیر فتوکپی شارپ AR208D در محل ارائه خواهد شد. برای دریافت این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان نمایندگی شارپ تماس گرفته و درخواست خویش مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس تعمیر در محل فتوکپی شارپ را ثبت نمایید. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی Sharp در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند.

تعمیر فتوکپی شارپ AR208D با برترین متدهای روز دنیا

متدهای استفاده شده توسط کارشناسان نمایندگی شارپ جهت تعمیر فتوکپی شارپ AR208D جزو برترین و کارامدترین متدهای روز دنیا هستند. کارشناسان این مرکز، در بازه‌های زمانی مشخصی ملزم به حضور در دوره‌های آموزشی جهت بروزرسانی دانش فنی خود هستند. حضور در این دوره‌ها سبب گشته تا متدهای بکاررفته توسط این کارشناسان، جزو بروزترین و کارامدترین شیوه‌های تعمیر باشند. در بخش زیر برخی از خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ مدل AR208D شرح داده خواهد شد.

1. گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

اگر از کاربران همیشگی دستگاه‌های کپی باشید حتما می‌دانید که یکی از شایع‌ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه‌ها، مشکل گیر کردن کاغذ است. برای رفع این مشکل نیاز است تا در وهله‌ی نخست علت ایجاد این اشکال بررسی گردد. خوشبختانه مشکل گیر کردن کاغذ، با اندک دستکاری دستگاه کپی قابل رفع است و ایراد چندان حادی به شمار نمی‌آید.

مگر آنکه این گیر کردن‌ها به صورت متوالی و متعدد اتفاق بیفتد. مشکل گیر کردن کاغذ عمدتاً به دلیل وجود غلطک خراب و فرسوده در دستگاه، رولرهای چسبناک، استفاده از کاغذ خراب و مرطوب، وجود رطوبت و گرد و خاک در تونر، رولر و یا غلتک دستگاه کپی، استفاده از کاغذهایی با وزن و جنس نامناسب و نیز عدم تناسب تنظیمات دستگاه کپی با وضعیت قرار دادن کاغذ اتفاق می‌افتد. در این شرایط برای تعمیر فتوکپی شارپ AR208D می‌بایست تمامی این موارد چک شده و اقدامات لازم انجام شود.

2. تعویض هیتر دستگاه کپی

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در دستگاه‌های کپی امروزی، مشکل خرابی و کار نکردن هیتر است. خوشبختانه خرابی این قطعه نشانه‌هایی دارد که با دقت به آنها می‌توان وجود اشکال در هیتر را تشخیص داده و جهت تعمیر فتوکپی شارپ AR208D اقدام کرد. شایع‌ترین نشانه‌های خرابی هیتر عبارتند از:

پاک شدن تصویر و یا از بین رفتن و یا پاک شدن تونر کاغذ، کثیفی کپی انجام شده توسط دستگاه، نماسش پیغام ERROR بر روی پنل دستگاه کپی و آماده به کار نشدن دستگاه، چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی (چروک شدن به صورت طولی و به شکل بالا و پایین)، کنده شدن و یا خط افتادن روی تفلون و پرس و در نهایت کثیفی سینی ورودی هیتر و نیز ناخنک ها (که این مورد سبب گیر کردن کاغذ در دستگاه نیز می‌گردد). در صورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها بهتر است هیتر دستگاه بررسی شده و جهت تعمیر و یا تعویض آن اقدام گردد.

3. تعمیر درام دستگاه کپی

یکی از قطعاتی که امکان خرابی در آن بالاست، درام دستگاه کپی است. این قطعه به اندازه‌ای حساس و آسیب‌پذیر است که حتی با انگشتان نیز نباید به آن دست زد. ضمن آنکه درام به نوز نیز حساس است و در زمان تعویض نیز نباید در معرض نور و یا گرمای شدید قرار گیرد. به علاوه میزان دمای محیط نیز در زمان تعویض درام باید متعادل باشد. هر درام دارای یک تیغه پاک کننده (وایپر بلید) است که تونرهای اضافی را از سطح و همچنین از روی کاغذ و کمربند انتقال (ترنسفر بِلت) کنار ‎می‎زند. در شرایطی که درام دچار خرابی شده باشد فرآیند چاپ نیز با اشکال مواجه شده و خطوط نابهنجاری در برگه‌های چاپ شده مشاهده خواهد شد. توصیه می‌شود خدمات مرتبط با تعویض درام دستگاه کپی را به کارشناسان تعمیر فتوکپی شارپ AR208D بسپارید و در صورت نداشتن تخصص از دستکاری فتوکپی خودداری نمایید.

کیفیت را با نمایندگی فتوکپی شارپ تجربه کنید

نمایندگی دستگاه فتوکپی شارپ ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، فروش و سرویس‌های دوره‌ای انواع دستگاه فتوکپی شارپ به متقاضیان است. بهره مندی کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی  Sharp از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا سرویس‌های انجام شده به دست این کارشناسان این مرکز، بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌ها رفع گردند.

در بخش فروش نیز نمایندگی دستگاه کپی شارپ، مجموعه‌ای از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی شارپ را در اختیار داشته و آماده عرضه آنها به متقاضیان است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، -چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- مشمول گارانتی و ضمانت است.