اشتراک گذاری

تعمیر، فروش، بهسازی و تعویض قطعات در نمایندگی پرینتر شارپ

متقاضیان تعمیر، فروش، بهسازی، خرید، تعویض قطعات، سرویس‌های دوره‌ای، عیب‌یابی و رفع ایرادات پیش آمده در پرینترهای شارپ می‌توانند به نمایندگی پرینتر شارپ مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر Sharp منحصر به نوعی خاص از این دستگاه نیست و کلیه مدلهای آن نظیر پرینتر جوهر افشان، پرینتر لیزری، پرینتر چندکاره، پرینتر سیاه و سفید، پرینتر رنگی و … را شامل می‌گردد.

برای آن گروه از کاربرانی که به هر دلیل فرصت مراجعه به نمایندگی را ندارند، این امکان فراهم شده است تا خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند. برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان تماس گرفته شده و درخواستی مبنی بر نیاز به دریافت خدمات «تعمیر در محل پرینتر» ثبت گردد.

تعمیر، فروش، بهسازی و تعویض قطعات در نمایندگی پرین

دو سرویس ویژۀ نمایندگی پرینتر شارپ

نمایندگی پرینتر شارپ ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر انواع پرینتر به متقاضیان است. کاربرانی که قصد خرید و یا تعمیر پرینتر شارپ را دارند می‌توانند به نمایندگی شارپ مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، مشمول گارانتی و ضمانت است.

فروش پرینتر شارپ

اگر شما نیز جزو متقاضیان خرید پرینترهای شارپ هستید، حتما با ما هم‌عقیده‌اید که بهترین مکان برای این کار، نمایندگی پرینتر شارپ است. نمایندگی پرینتر شارپ، مجموعه‌ای جامع از پرفروش‌ترین پرینترهای شارپ را فراهم آورده است تا خریداران بتوانند با صرف مدت زمانی اندک، پرینتر مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایند. در نمایندگی فروش پرینتر شارپ گروهی از کارشناسان فروش نیز حضور دارند تا راهنمای مراجعان جهت انتخاب بهترین پرینتر با درنظر داشتن بودجه و نیاز خریدار باشند.

گارانتی کیفیت، تضمین اورجینال بودن محصول خریداری شده و ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات پس از فروش برخی از مزیت های قابل توجه نمایندگی فروش پرینتر شارپ است. توصیه می‌شود پیش از مراجعه به نمایندگی پرینتر شارپ با این مرکز تماس گرفته و از موجود بودن دستگاه مدنظرتان اطمینان یابید. پرینترهای عرضه شده در این نمایندگی شامل پرینتر چند کاره (لیزری)، پرینتر لیزری، پرینتر چند کاره (جوهر افشان)، پرینتر مخصوص چاپ عکس، پرینتر جوهر افشان و در نهایت پرینتر سوزنی هستند.

تعمیر پرینتر شارپ

کاربران کلیه پرینترهای شارپ اعم از پرینترهای لیزری، جوهرافشان، سه بعدی، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند با مشاهده‌ی هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در پرینتر خویش به مرکز تعمیرات پرینتر شارپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز وجود نداشته باشد، می‌توان جهت تعمیرات پرینتر، از خدمات تعمیر در محل پرینتر شارپ استفاده کرد.

برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان تماس گرفته شده و درخواستی مبنی بر نیاز به دریافت خدمات «تعمیر در محل پرینتر» ثبت گردد. کلیه خدمات مرتبط با تعمیر پرینتر اعم از تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض بلید پرینتر، تعویض کارتریج، سرویس‌های دوره‌ای پرینتر، تعمیر و تعویض مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض پیکاپ پرینتر و … هم در نمایندگی پرینتر شارپ و هم به صورت «تعمیر پرینتر شارپ در محل» قابل دریافت است.

گارانتی خدمات در نمایندگی پرینتر شارپ

نمایندگی پرینتر شارپ تأکید ویژه‌ای بر گارانتی سرویس‌های ارائه شده دارد؛ چرا که رضایت مشتری برای این مجموعه بالاتر از هر سرمایه‌ای است. گارانتی تعمیرات پرینتر شارپ، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. 

مدت زمان گارانتی خدمات در نمایندگی پرینتر شارپ بسته به تشخیص تعمیرکار است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد. باید توجه داشت که برخی از خدمات مرتبط با پرینتر شارپ (نظیر شارژ کارتریج، تونر، جوهر و ..) مشمول گارانتی و ضمانت نیست.