اشتراک گذاری

فیلم آموزش تعویض مین برد تلویزیون شارپ

روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، دو نشانه خیلی مهم هستند که به خرابی مین برد تلویزیون اشاره دارند. مین برد تلویزیون علاوه بر اینکه نقش هر یک از اجزا این دستگاه را تعیین می کند، ارتباط لازم بین آن ها را برقرار می کند؛ با این وجود بدیهی است که درصورت آسیب دیدگی مین برد، تلویزیون به دستگاهی بلااستفاده تبدیل شود. اگر از کاربران آچار به دست هستید که با اجزا تلویزیون و خرابی های آن آشنایی دارید و از همه مهم تر از سوختن مین برد تلویزیون خود مطمئن هستید، فیلم آموزش تعویض مین برد تلویزیون شارپ را از دست ندهید؛ تا با تماشای این فیلم بتوانید مین برد تلویزیون شارپ را خودتان تعویض کنید. 

دلایل خرابی مین برد تلویزیون چیست؟

توصیه می کنیم برای تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون شارپ خود با متخصصان مشورت کنید تا دلیل اصلی و بهترین راه حل آن مشخص به درستی شود. اما خوب است از عمده دلایل خرابی مین برد تلویزیون مطلع شوید:

  • نفوذ رطوبت به تلویزیون یا ریختن مایعات روی آن که با اصطلاح آب خوردگی شناهته می شوند.
  • اتصال کابل HDMI غیراستاندارد به تلویزیون به طور کلی اتصال هر نوع کابلی که استاندارد نباشد، به مرور مین برد تلویزوین را دچار ایراد خواهد کرد.
  • نوسان شدید برق یکی دیگر از دلایل خراب شدن مین برد است. توصیه می کنیم هرگز تلویزیون را مستقیماً به پریز دیوار وصل نکنید. بهترنی کار استفاده از محافظ های برق است که در زمان نوسانات غیرعادی برق، می توانند جریان را قطع کنند. 
  • استفاده بیش از حد از تلویزیون هم می تواند منجر به ایراد در مین برد آن شود. اراد به این صورت رخ می دهد که در اثر روشن ماندن زیاد تلویزیون، دستگاه داغ شده و اتصالات مین برد آسیب می بینند.

آموزش تصویری تعویض مین برد تلویزیون شارپ

مدت زمان آموزش : 00:05:18

حجم ویدیو : 23.2 مگابایت

کارشناسان واحد تعمیرات تلویزیون نمایندگی شارپ آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه تعمیر محصولات شارپ هستند. کافی است با شماره  «02154114» تماس بگیرید.