اشتراک گذاری

تعمیر مایکروفر شارپ

دارندگان انواع مایکروفر شارپ می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر مایکروفر شارپ، اشکالات پیش آمده در این دستگاه را مرتفع سازند و شاهد بهسازی و تعمیر مایکروفر Sharp خویش باشند. در صورتی که امکان حمل ماکروفر و مراجعه به تعمیرگاه وجود نداشته باشد می‌توان از سرویس تعمیر در محل مایکروفر استفاده کرد.

در این سرویس کارشناسان مرکز تعمیرات لوازم خانگی شارپ خود در محل حضور یافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را مرتفع می سازند. برخی از سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات مایکروفر شارپ در ارتباط با این دستگاه‌ها عبارتند از:

رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر، تعمیر میکروسوییچ در مایکروفر، رفع اشکالات مرتبط با فیوز سرامیکی، رفع اشکالات مرتبط با فیوز حرارتی، رفع اشکالات مرتبط با مجموعه قفل در، تعمیر سینی گردان مایکروفر، تعمیر چفت درب مایکروفر، تعمیر فن مایکروفر، تعمیر مشکل جرقه زدن مایکروفر، تعمیر مشکل وجود صدا و نویز در مایکروفر و… .

تعمیر تخصصی مایکروفر شارپ

سرویس‌های تخصصی تعمیر مایکروفر شارپ

 • تعمیر یا تعویض برد مایکروفر شارپ
 • تعمیر مایکروفر شارپ و رفع مشکلات صفحه نمایش مایکروفر شارپ
 • عیب یابی و رفع مشکل جرقه زدن مایکروفر شارپ
 • رفع مشکلات مربوط به حرارت مایکروفر شارپ
 • رفع مشکلات مربوط به چرخش سینی مایکروفر شارپ
 • عیب یابی و رفع مشکل دود کردن هنگام کار
 • عیب یابی و رفع صداهای غیرطبیعی
 • رفع مشکلات مربوط به کلید های فرمان
 • عیب یابی و رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر شارپ
 • عیب یابی و رفع مشکل انواع گرمادهی مایکروفر شارپ
 • تعمیر مایکروفر sharp و تعویض المنت های مایکروفر
 • عیب یابی و رفع مشکل بوی نامطبوع در مایکروفر شارپ
 • تعمیر مایکروفر شارپ و رفع مشکلات مربوط به در
 • تعویض یا تعمیر مشکلات مربوط به فن
 • رفع مشکل خاموش شدن مایکروفر هنگام کار
 • تعمیر مایکروفر شارپ و رفع مشکلات مربوط به لامپ

تعمیر مایکروفر شارپ در محل

تعمیرات مایکروفر شارپ در محل، سرویسی درنظر گرفته شده برای آندسته از کاربرانی است که مایکروفر آنها دچار اشکال گشته است اما به هر دلیل، امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. این گروه از کاربران می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر مایکروفر شارپ را ثبت نمایند.

(توصیه می‌شود در هنگام تماس، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، نشانه‌های خرابی، دستکاری‌های احتمالی ماشین مایکروفر و مواردی از این دست با کارشناسان تعمیر در میان گذاشته شود). برخی از خدمات مرتبط با تعمیر ماکروفر شارپ که توسط کارشناسان این مرکز ارائه می‌گردد عبارتند از:

رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر، تعمیر میکروسوییچ در مایکروفر، رفع اشکالات مرتبط با فیوز سرامیکی، رفع اشکالات مرتبط با فیوز حرارتی، رفع اشکالات مرتبط با مجموعه قفل در، تعمیر سینی گردان مایکروفر، تعمیر چفت درب مایکروفر، تعمیر فن مایکروفر و …. .

تعمیر مایکروفر شارپ

عیب یابی و تعمیر مایکروفر شارپ

در دستگاه مایکروفر شارپ نیز، همچون سایر دستگاه های مورد استفاده در منزل، احتمال بروز اشکالاتی است که در قیاس با سایر اشکالات، نسبتاً شایع‌تر و رایج‌ترند. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مایکروفر شارپ برخی از این اشکالات و علل اصلی احتمالی آنها را دربخش زیر با شما به اشتراک گذاشته اند. در صورت بروز هر کدام از اشکالات زیر در دستگاه خویش می توانید به مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر شارپ مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

گرم نشدن غذا توسط مایکروفر:

تجربه کارشناسان تعمیرات مایکروفر شارپ نشان داده است که این اشکال غالبا مربوط به یکی از بخش های زیر است: لامپ، دیود، خازن، ترانش های ولتاژ و در نهایت برد. احتمالا با بررسی این موارد و تعمیر آنها مشکل گرم نشدن غذا توسط مایکروفر مرتفع گردد.

عدم چرخش صفحه گردون درون مایکروفر:

این اشکال غالباً با تعویض صفحه گردون مایکروفر مرتفع می گردد.

کار نکردن کلیدهای پنل مایکروفر:

بروز این اشکال نیز عمدتاً مرتبط با برد دستگاه است.

جرقه زدن مایکروفر:

هنگامی که مایکروفر جرقه میزند میتواند مشکل از لامپ مگنتران باشد. علت دیگر این اشکال می تواند آن باشد که فلزی داخل دستگاه است و یا آنکه صفحه میکا نیاز به تعویض داشته باشد.

روشن نشدن مایکروفر:

تجربه ما در تعمیر ماکروفر شارپ نشان داده است که مشکل روشن نشدن مایکروفر معمولاً به دلیل وجود اشکال در برد دستگاه است. این اشکال با بررسی و تعمیر برد قابل رفع است.

کار نکردن گریل مایکروفر:

کارشناسان تعمیر مایکروفر شارپ بروز این اشکال را غالباً با تعمیر یکی از بخش های المنت، ترموستات و برد برطرف می سازند.

باز نشدن درب مایکروفر:

در صورتی که در مایکروفر شما بسته شده و باز نمی شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در میکروسوئیچ مایکروفر ایجاد شده است.