اشتراک گذاری

پرینتر MX-M356NV شارپ

پرینتر MX-M356NV شارپ ، نه تنها دستگاهی ایده آل برای کار می باشد، بلکه از عملکردی حرفه ای و سهولت در استفاده نیز برخوردار است. این پرینتر چهارکاره، دارای ویژگی ها و قابلیت های کاربرپسند زیادی است و به دلیل چند کاره بودن با بسیاری از کارها و عملیات های، ادارات کوچک و متوسط سازگار است.

همچنین، پرینتر MX-M356NV شارپ ، کارهای چاپی سیاه و سفیدی را ارائه داده و می تواند به عنوان یک راه کار اساسی، میزان بهره وری را به شکلی چشم گیری بالا برده و در محیط های کاری بزرگ تر می تواند با سرعت زیادی کارها را مطابق با نیاز آن محل مدیریت کند.

پرینتر MX-M356NV شارپ

ویژگی های پرینتر MX-M356NV شارپ

پنل کاربردی

پرینتر MX-M356NV شارپ، مجهز به صفحه نمایش۷ اینچی با نمایشگر لمسی ال سی دی رنگی و رزولوشن WVGA می باشد. که هدایت و تنظیمات این پرینتر چند کاره را بسیار آسان کرده است. با وجود این نمایشگر لمسی، کارهایی همچون مشاهده پیش فرض های نمایش داده شده، بایگانی و ذخیره اطلاعات اسناد و همچنین جستجوی اسناد و پوشه ها بسیار آسان و راحت تر انجام می پذیرد. همچنین، کنترل پنل پرینتر MX-M356NV شارپ، به کاربران اجازه می دهد تا تنظیمات سند و دیگر آیتم ها را قبل از کپی، اسکن و یا ذخیره سازی در هارد دیسک پرینتر، تایید کند.

فینیشر داخلی، گزینه چاپ جداکننده

از آنجایی که پرینتر MX-M356NV شارپ ، از فینیشر داخلی بهره می برد، در فضای شما صرفه جویی بسیاری می کند، ضمن آنکه با بهره گیری از این فینیشر، اکنون می توانید، اسناد و برگه های چاپی خود را مرتب سازی شده و منگنه خورده تحویل بگیرید. لازم به ذکر است، تمامی این کارها به طور اتوماتیک و به آسانی انجام می گیرند. همچنین با استفاده گزینه اختیاری Job Separator، دیگر اسناد کپی شده، پرینتی و فکس های شما در سینی اصلی با هم قاطی نمی شوند. به عبارت دیگر این گزینه به شما اجازه می دهد تا برگه ها را به صورت جداگانه به سینی دیگر بفرستید.

توزیع چندگانه

اکنون با بهره مندی از پرینتر MX-M356NV شارپ، می توانید راه های مختلفی برای توزیع یا ارسال اسناد اسکن شده خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توانید آنها را به صورت پیوست به یک ایمیل ارسال کرده یا به طور مستقیم آنها را ذخیره کرده و یا به یک حافظه خارجی بفرستید.

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ، خدمات و سرویس های مربوط با فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات شارپ را به کاربران گرامی ارائه می دهد. این مرکز توانسته در طول سالیان دراز فعالیت خود، در جلب رضایت شما مشتریان گرامی بسیار موفق و چشم گیر عمل کند.

همکاران ما در این نمایندگی همواره تلاش دارند تا با الویت قرار دادن اصل مشتری مداری، رضایت هر چه تمام تر شما را فراهم آورند. فروش جدید ترین محصولات شارپ به صورت اورجینال، تعمیرات کارشناسانه محصولات شارپ و نیز سرویس های گسترده ی پس از فروش، عمده ترین خدماتی می باشند که با مراجعه به نمایندگی شارپ، می توانید از آنها بهره مند شوید.

با خواندن این مقاله دانش خود را به روز نگاه دارید :آموزش نحوه پاک کردن حافظه پرینتر

واحدهای تعمیرات شارپ

برای بررسی تخصصی و کارشناسانه تعمیر هر یک از انواع محصولات شارپ خود، می توانید به واحد های تعمیرات این مرکز مراجعه نمایید. این واحدها، به مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده و همکاران ما با استفاده از این ابزارهای جدید، می توانند خدمات بسیار با کیفیتی را به کاربران ارائه نمایند.

ضمنا، تعمیرکاران فعال در واحدهای تعمیرات شارپ، از دانش فنی و تجربه ی بسیار زیادی در زمینه تعمیر محصولات الکترونیک برخوردار بوده و خدمات تعمیر را در تخصصی ترین سطح امکان پذیر، به کاربران ارائه می نمایند.