اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون با گارانتی معتبر

تلویزیون، یکی از وسایل پرکار و زحمتکش خانه به حساب می‌آید که چندین ساعت در طول روز از آن کار می‌کشیم. به همین دلیل بدیهی است که دیر یا زود خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. البته همیشه نباید از خودمان سلب مسئولیت کنیم چراکه گاهی اوقات این ما هستیم که با استفاده اشتباه از تلویزیون موجب خرابی آن می‌شویم.

اکثر کاربران تلویزیون‌ها به دلیل بروز مشکلاتی مانند: روشن نشدن تلویزیون، خاموش شدن ناگهانی آن، پرش تصویر تلویزیون شارپ، بهم ریختگی رنگ صفحه نمایش، نداشتن تصویر و صدا در تلویزیون به تعمیرکاران مراجعه می‌کنند. به همین دلیل می‌توانیم این مشکلات را به عنوان مشکلات رایج در همه تلویزیون‌ها در نظر بگیریم. اگر تلویزیون شما هم دچار مشکل شده است و به تعمیر نیاز دارد، ادامه این مطلب را از دست ندهید چراکه قرار است بهترین مرکز تعمیر تلویزیون را به شما معرفی کنیم.

تعمیر تلویزیون با گارانتی معتبر

مشکلات رایج تلویزیون‌ها

تصویر نداشتن تصویر

قطع شدن تصویر یا نداشتن تصویر در تلویزیون در حالی که صدای تلویزیون پخش می‌شود، مشکلی است که هم در تلویزیون‌های ال سی دی دیده می‌شود و هم در تلویزیون‌های ال ای دی. اگر تلویزیون شما نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند، مطمئن باشید که یا مدار بک لایت آن با مشکل روبه‌رو شده است یا برد تیکان آن.

به احتمال زیاد واژه‌های بک لایت تلویزیون و برد تیکان اولین بار است که به چشمتان می‌خورد. بک لایت تلویزیون قطعه‌ای است که در پشت صفحه نمایش تلویزیون قرار دارد و نقش آن گرفتن تصویر از برد اصلی تلویزیون و منعکس کردن آن بر روی صفحه نمایش است. با این وجود اگر بک لایت تلویزیون دچار مشکل شود، تصویر تلویزیون شما به صورت ناگهانی قطع می‌شود اما همچنان صدا از تلویزیون پخش می‌شود. برد تیکان نیز برقرارکننده ارتباط بین برد اصلی تلویزیون با فلت پنل آن است.

برای تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ خود کلیک کنید

درواقع در همه تلویزیون‌ها برای اینکه بتوانیم تصویر را بر روی صفحه نمایش مشاهده کنیم به برقراری ارتباط بین برد اصلی تلویزیون و فلت پنل آن نیاز داریم. برد تیکان تصاویر را از برد اصلی تلویزیون دریافت کرده، آن‌ها را پردازش می‌کند و درنهایت به فلت پنل می‌فرستد. بنابراین یکی دیگر از دلایل نداشتن تصویر در تلویزیون‌ها، خرابی برد تیکان تلویزیون است. جهت تشخیص دقیق منشأ مشکل نداشتن تصویر در تلویزیون به عیب‌یابی دقیق نیاز است که تعمیرکاران تلویزیون قبل از آغاز پروسه تعمیر تلویزیون به انجام آن می‌پردازند.

بهم ریختگی رنگ صفحه نمایش

مشکل بهم ریختگی رنگ صفحه نمایش اکثرا در تلویزیون‌های ال سی دی به چشم می‌خورد. البته این تمام داستان نیست چراکه تلویزیون‌های ال سی دی به مشکلات دیگری مانند پخش شدن رنگ صفحه نمایش، ایجاد خطوط افقی و عمودی در صفحه و از بین رفتن یکی از رنگ‌های اصلی نیز دچار می‌شوند. 

پیدا کردن منشأ تمامی این مشکلات کمی پیچیده است چراکه شاید ایراد از بک لایت تلویزیون، منبع تغذیه، برد اصلی، برد اینورتور یا برد کنترلر باشد. بنابراین بروز این مشکلات در صفحه نمایش تلویزیون به پروسه عیب‌یابی دقیق نیاز دارد که کار هر کسی نیست. بنابراین بهتر است درصورت بروز هر یک از این مشکلات در صفحه نمایش این دستگاه، تعمیر تلویزیون خود را به نمایندگی تعمیر تلویزیون بسپارید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

به لطف نقشی که برد پاور در تلویزیون دارد، می‌توانیم این دستگاه دوست داشتنی را روشن کنیم و از آن کار بکشیم. بنابراین بروز مشکلاتی مانند خاموش شدن ناگهانی تلویزیون به خرابی برد پاور آن اشاره دارد. البته همیشه هم خرابی برد پاور نمی‌تواند موجب بروز این مشکل شود. گاهی اوقات خرابی برد اصلی تلویزیون که وظیفه برقراری ارتباط بین اجزا و بخش‌های مختلف تلویزیون را برعهده دارد موجب بروز این مشکل می‌شود. کارشناسان تعمیر تلویزیون ضمن عیب‌یابی دقیق، درصورتی که مشکل از برد پاور یا برد اصلی تلویزیون باشد با سرعت و دقت بالایی آن را برطرف می‌کنند.

صدا نداشتن تلویزیون

اکثرا مشکل نداشتن صدا به خرابی بلندگوی تلویزیون اشاره دارد از این‌رو بلندگو تلویزیون اولین قطعه‌ای است که درصورت بروز چنین مشکلی مورد بررسی قرار می‌گیرد. درصورتی که تعمیرکاران تلویزیون متوجه شوند که بلندگوی تلویزیون سالم است و هیچ مشکلی ندارد به سراغ بررسی و عیب‌یابی برد اصلی دستگاه می‌روند. در اکثر مواقع اگر مشکل از بلندگوی تلویزیون باشد باید آن را تعویض کرد اما اگر عملکرد یکی از قطعات برد اصلی تلویزیون مختل شده باشد، می‌‌توان برد اصلی تلویزیون را تعمیر کرد. البته در شرایط حاد احتمال تعویض برد اصلی تلویزیون نیز وجود دارد

خدمات تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون ال سی دی

به این دلیل که تکنولوژی‌های استفاده شده در تلویزیون‌های ال سی دی نسبت به تلویزیون‌های ال ای دی قدیمی‌تر هستند از پیچیدگی بیشتری برخوردارند. به همین دلیل بعضی از تعمیرکاران تلویزیون، بجای تعمیر قطعات تلویزیون ال سی دی بیشتر به تعویض آن‌ها می‌پردازند. درحالی که کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون در وهله اول بر روی عیب‌یابی دقیق تلویزیون متمرکز می‌شوند تا درصورت امکان قطعه آسیب‎‌دیده را تعمیر کنند. 

ولی اگر امکان تعمیر قطعه آسیب‌دیده وجود نداشت به فکر تعویض آن می‌افتند. تعمیر قطعات تلویزیون بجای تعویض آن‌ها هزینه کمتری را برای کاربران به دنبال دارد. به همین دلیل است که کاربران با سپردن تعمیر تلویزیون خود به مهندسین نمایندگی تعمیر تلویزیون مجبور نیستند هزینه زیادی پرداخت کنند.

مشکلات رایجی که دست و پای تلویزیون‌های ال سی دی را می‌بندند شامل: پرش تصویر، نمایش خطوط افقی و عمودی بر روی صفحه، پخش شدن رنگ، نداشتن صدا و … می‌باشند. منشأ اکثر این مشکلات در برد اصلی تلویزیون‌های ال سی دی است که با تخصص و مهارت بالای کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون قابل حل است.

تعمیر تلویزیون ال ای دی

همه ما می‌دانیم که تلویزیون‌های ال ای دی خیلی پیشرفته‌تر از تلویزیون‌های ال سی دی هستند. از مزایا و ویژگی‌های این تلویزیون‌ها نسبت به تلوزیون‌های ال سی دی می‌توان به کیفیت تصویر، مصرف انرژی کمتر، کنتراست بالا و همچنین طول عمر بالا اشاره کرد. به همین دلیل تلویزیون‌های ال ای دی جایگزین تلوزیون‎‌های ال سی دی شده‎‌اند. 

به گونه‌ای که در حال حاضر کمتر کسی به سراغ خرید تلویزیون‌های ال سی دی می‌رود. اکثر کاربرانی که به دنبال خرید تلویزیون هستند ترجیح می‌دهند به دلیل مزایایی که تلویزیون‌های ال ای دی دارند به سراغ آن‌ها بروند. البته کاربرانی که دست و دلبازترند و پول خوبی برای خرید تلویزیون کنار گذاشته‌اند به سراغ تلویزیون‌های جدید OLED و QLED می‌روند.

از مزایای تلویزیون‌های ال ای دی که بگذریم به مشکلاتی که ممکن است گریبان‌گیر تلویزیون‌های ال ای دی شوند می‌رسیم مانند: خرابی بک لایت، خرابی پاور، آبخوردگی پنل یا فلت، نداشتن صدا و … . تمامی این مشکلات توسط کارشناسان دوره دیده نمایندگی تعمیر تلویزیون با سرعت و دقت بالایی برطرف می‌شوند.

سایر خدمات تعمیر تلویزیون

 • عیب‌یابی دقیق تلویزیون
 • برطرف کردن مشکلات ناشی از ضربه خوردن تلویزیون
 • تعمیر پنل تلویزیون
 • تعمیر برد تغذیه تلویزیون
 • برطرف کردن مشکلات ناشی از آبخوردگی تلویزیون
 • تعویض لامپ تصویر تلویزیون
 • رفع مشکل صدا نداشتن تلویزیون
 • رفع مشکل تصویر نداشتن تلویزیون
 • تعمیر برد پاور تلویزیون
 • تعمیر برد تیکان تلویزیون
 • تعمیر بک لایت تلویزیون
 • تعمیر اسپیکر و بلندگوی تلویزیون
 • تعمیر یا تعویض صفحه نمایش تلویزیون
 • رفع مشکل خاموشی ناگهان تلویزیون
 • رفع مشکل دیر روشن شدن تلویزیون
 • برطرف کردن مشکل پرش تصویر در صفحه نمایش تلویزیون
 • رفع مشکل بهم‌ریختگی تصویر در صفحه نمایش تلویزیون
 • رفع مشکل هنگ کردن تلویزیون
 • رفع مشکل نمایش خطوط عمودی و افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون

تعمیر تلویزیون در منزل

کاهش هزینه، صرفه‌جویی در زمان، عدم نیاز به جابجایی و حمل تلویزیون تا مرکز تعمیرات، ارائه گارانتی معتبر تعمیر تلویزیون و سرعت بالا در تعمیرات همه از مزایای خدمات تعمیر تلویزیون شارپ در منزل هستند. شما هم می‌توانید از این مزایا برخوردار شوید، تنها کافیست که درصورت خراب شدن تلویزیونتان با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز در اسرع وقت به آدرس مورد نظر مراجعه کرده و خدمات تعمیر تلویزیون در منزل را به شما ارائه می‌دهند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

مهم‌ترین ویژگی که نمایندگی تعمیر تلویزیون را از سایر مراکز تعمیرات تلویزیون متمایز می‌کند، برخوردار بودن از متخصصان باتجربه است. درواقع مهندسانی که از سابقه کار بالایی برخوردار هستند بیشتر با بخش‌های مختلف و قطعات تلویزیون‌ آشنایی دارند از این‌رو خیلی راحت‌تر و سریع‌تر مشکل تلویزیون را پیدا کرده و آن را برطرف می‌کنند. بنابراین راز سرعت و کیفیت بالای تعمیرات تلویزیون توسط نیروهای این مرکز، تجربه بالاست.

نمایندگی شارپ با هدف ارائه خدمات فروش، پس از فروش و تعمیرات تخصصی دستگاه‌های شارپ تمامی امکانات و تجهیزات خود را به کار گرفته است. به همین دلیل است که کاربران این مرکز رضایت کاملی از خدمات نمایندگی تلویزیون شارپ دارند. شما هم می‌توانید با مراجعه به یکی از شعبه‌های نمایندگی تلویزیون شارپ از خدمات فوق‌العاده آن استفاده کنید.