اشتراک گذاری

تعمیر برد تیکان تلویزیون شارپ

برد تیکان تلویزیون شارپ و یا سایر برندهای موجود در بازار قطعه مهمی است که برقرارکننده ارتباط میان فلت و مین برد تلویزیون می باشد. این برد ساختار حساس و آسیب پذیری دارد که در صورت خرابی نیازمند اعمال تعمیرات تخصصی تلویزیون تحت نظر کارشناسان مجرب است. در این راستا نمایندگی رسمی شارپ مناسب ترین گزینه انتخابی می باشد. این مجموعه ضمن به کارگیری دانش به روز کارشناسان ماهر ساختار برد تیکان تلویزیون های شارپ را در بالاترین سطح کیفی ممکن بازیابی می نماید.  برای آشنایی هرچه بیشتر با برد تیکان تلویزیون sharp و جوانب کلی تعمیرات آن از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه فرمایید.

تعمیر برد تیکان تلویزیون شارپ

نحوه عملکرد برد تیکان تلویزیون شارپ

برد تیکان تلویزیون شارپ با ایجاد ارتباط سازنده میان فلت و مین برد نمایش تصاویر را در دستگاه تلویزیون ممکن می سازد. در واقع این قطعه وظیفه پردازش تصویر پس از فعالیت مین برد را برعهده دارد. ابتدا اطلاعات و سیگنال های وارد شده داخل مین برد تلویزیون پردازش می گردند و در ادامه کار از طریق کابل ارتباطی خاصی که (LVDS FLAT) نامیده می شود به برد تیکان تلویزیون منتقل می شوند.

سپس برد تیکان اطلاعات مختلف سیگنال تصویر همچون جزییات رنگ و یا سطح روشنایی را پردازش می نماید. بدین شکل، اطلاعات مختلف برای انتقال به پنل آماده می شوند و پس از طی مراحل نهایی در صفحه نمایش به تصویر در می آیند. برد تیکان جزیی از پنل تلویزیون به شمار می رود که خروجی استاندارد مین برد را به پنل منتقل می سازد. در نتیجه تعمیر برد تیکان تلویزیون sharp گاهی با تعمیر مین برد تلویزیون گره می خورد، زیرا اتصالات مکشترک زیادی دارند.

خرابی برد تی کان تلویزیون sharp

خرابی برد تیکان تلویزیون شارپ و دیگر تلویزیون ها با نوسانات برقی و معضل آب خوردگی پدید می آیند. از آنجایی که برد تیکان دارای ساختار حساسی است، با کوچک ترین اختلال دچار خرابی می شود. از طرفی این قطعه از دستگاه می تواند در اثر تداوم ناکارآمدی سایر اجزای تلویزیون همچون بک لایت نیز  آسیب ببیند. جالب است بدانید که در این شرایط، تصویر تلویزیون شما در حالی که نور بک لایت وجود دارد، به صورت ناگهانی قطع می شود. به هر حال مشکل هر چه باشد در نمایندگی رسمی شارپ قابل حل است. البته روش هایی برای باکیفیت کردن تصویر تلویزیون وجود دارد که م توانید با تنظیمات تلویزیون انجام دهید. 

تعویض و یا تعمیر برد تیکان تلویزیون شارپ

 بازیابی کامل تصویر در راستای خرابی برد تیکان تلویزیون شارپ تنها در صورتی ممکن است که اقدامات مرتبط با تعمیر و یا تعویض برد تیکان در شرایطی کاملا تخصصی اجرا شود. هر گونه اختلال و خطا در طی انجام مراحل تعمیراتی این بخش، پنل و مین برد تلویزیون را نیز درگیر خواهد کرد. نمایندگی رسمی شارپ طی عیب یابی ریزبینانه نحوه کارکرد دستگاه معیوب به تعویض و تعمیر برد تیکان تلویزیون می پردازد. خاطرنشان می نماییم که در صورت نیاز به فرآیند تعویض، تعمیرکاران ما برد تیکان ناکارآمد را با نمونه ی اورجینال سازگار با نوع تلویزیون مورد نظر جایگزین خواهند کرد.

نمایندگی تلویزیون شارپ

نمایندگی تلویزیون شارپ مرکز مجازی برای دریافت خدمات مرتبط با فروش و تعمیر تلویزیون های ساخت کمپانی شارپ می باشد. این مجموعه ضمن فروش تلویزیون های به روز شارپ در مناسب ترین تعرفه قیمتی، قادر به رفع کلیه اختلالات ساختاری این تجهیزات است. توجه به پارامترهای استاندارد و ارائه ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز از دیگر ویژگی های بارز نمایندگی تلویزیون sharp است که تجربه استفاده از سیستمی بی نقص را برای کاربران و متقاضیان گرامی شارپ پدید می آورد.