تعمیرات پروژکتور شارپ

تعمیرات پروژکتور شارپ با توجه به بودجه نسبتاً بالایی که صرف خرید و تهیه آن می گردد می بایست از چنان کیفیتی برخوردار باشد که دستگاه پس از اتمام تعمیرات، کیفیت نخستین خویش را بازیابد و صاحب پروژکتور ناچار به پرداخت هزینه های مجدد جهت تهیه و خرید پروژکتور دیگری نگردد.

کاربران گرامی توجه داشته باشند در صورتی که تعمیرات پروژکتور شارپ در مراکز غیرمجاز و به دست تعمیرکاران نابلد و مبتدی انجام پذیرد ممکن است به دلیل برخی دستکاری های غیرضروری و نامرتبط، خرابیِ دستگاه دوچندان شده و یا حتی دستگاه به طور کلی از کار بیفتد. بنابراین اکیداً توصیه می شود که پیش از تحویل دستگاه به یک مرکز از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کرده و کیفیت خدمات ارائه شده در آن را بررسی نمایید.

مرکز تعمیرات پروژکتور شارپ یکی از مؤسسات پیشرو در حوزه خدمات مرتبط با پروژکتورهای شارپ است که به دلیل استفاده از نوین ترین شیوه های عیب یابی و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه ها است.

تعمیرات پروژکتور شارپ در محل

تعمیر لامپ پروژکتور شارپ

آنچه که باعث پخش تصویر بر روی پرده و فراهم کردن نور لازم می شود، لامپ است. لامپ پروژکتور از قطعات مصرفی محسوب می شود که طول عمر مشخصی داشته و عمر آن معمولاً بین  2 هزار تا 6 هزار ساعت متغیر است. علاوه بر اینکه پایان عمر لامپ، باعث بروز مشکل در دستگاه می شود، عوامل دیگری نیز وجود دارند که ممکن است باعث خرابی لامپ شوند. ضربه خوردن دستگاه، نوسان برق و آب خوردگی سه دلیل مهم در خرابی و بروز مشکل در لامپ ویدئو پروژکتور هستند.

این عوامل حتی در برخی از مواقع ممکن است باعث سوختگی و ترکیدن لامپ شوند. گاهی نیز تأثیرات آنها باعث کاهش نور لامپ می شود. در صورت سوختگی و ترکیدن لامپ، تعمیر آن امکان پذیر نبوده و باید آن را تعویض کرد. اما در برخی از شرایط که مشکلات لامپ ناشی از اتصالات، مین برد و یا تنظیمات نرم افزاری باشد، امکان تعمیر داشته و کارشناسان با روش های مختلف اقدام به رفع مشکل آن می کنند.

تعمیر و تعویض لنز پروژکتور شارپ

یکی از خدمات تخصصی که در نمایندگی تعمیرات پروژکتور شارپ انجام می شود، تعمیر و تعویض لنز این دستگاه می باشد. لنز نسبت به ضربه، گرد و غبار و رطوبت بسیار آسیب پذیر است و در صورتی که بر اثر این عوامل صدمه ببیند، کارایی خود را از دست می دهد. لنز بخش مهمی از دستگاه است و تأثیر بسزایی در کیفیت تصاویر دارد.

یکی از مواردی که می تواند از خرابی لنز جلوگیری کند، انجام منظم سرویس های دوره ای و تمیز کردن لنز است. این کار باعث افزایش طول عمر لنز شده و باعث می شود کمتر دچار مشکل شود. با این حال در صورتی که لنز خراب شود احتمال تعمیر آن بسیار کم می باشد. از این رو در اغلب مواقع برای رفع مشکل لنز، آن را تعویض می کنند.

تعمیر فن پروژکتور شارپ

قطعه ای که وظیفه تهویه هوا و خنک کردن قطعات را بر عهده دارد فن می باشد. این قطعه با تهویه هوای داخل دستگاه کمک شایانی به افزایش عمر قطعات می کند. به تدریج با بالا رفتن کارکرد دستگاه، دمای آن افزایش می یابد. در چنین شرایطی اگر فن به درستی کار نکند و دمای قطعات را کاهش ندهد احتمال سوختن آنها و یا از کار افتادن کلی دستگاه وجود دارد. به عبارت دیگر، کار نکردن فن باعث بالا رفتن دما و از کار افتادن بخش های مختلف آن می شود. در این حالت احتمال خاموش شدن دستگاه نیز زیاد است. خرابی فن ممکن است ناشی از اتصالات آن و یا انباشته شدن گرد و غبار بر روی آن باشد. در این شرایط، تعمیرکاران آن را تعمیر می کنند. در غیر این صورت بهترین گزینه برای رفع مشکل، تعویض فن است.

تعمیر بردپاور پروژکتور شارپ

برد پاور یا به اصطلاح منبع تغذیه در اغلب دستگاه های الکترونیکی وجود دارد. این بخش از پروژکتور جریان الکتریکی مورد نیاز قطعات را تأمین می کند. برد پاور از قطعات مختلفی مانند ترازیستور، آی سی، خازن و دیود تشکیل شده و بروز مشکل یا خرابی در هریک از این قطعات، عملکرد کلی آن را مختل خواهد کرد. معمولاً خرابی برد پاور با خاموش شدن دستگاه همراه است اما گاهی ضعیف شدن نور لامپ و از کار افتادن فن پروژکتور نیز نشانه ای از خرابی برد پاور پروژکتور شارپ می باشد. یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با برد پاور باید مورد توجه قرار داد این است که در صورت خرابی آن باید به موقع برای رفع مشکل آن اقدام گردد چراکه ضعیف شدن این بخش می تواند به سوختن لامپ و خرابی فن دستگاه بیانجامد.

تعمیرات پروژکتور شارپ و دیگر واحدهای تعمیرات شارپ

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات شارپ، دانشِ تخصصی مورد نیاز را با حضور در دوره‌های آموزشی-تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند. از این‌رو به جرأت می‌توان گفت مهندسان و کادر فنی این مرکز، از معدود مجموعه‌های متخصصی هستند که قادر به ارائه بالاترین سطح کیفی در زمینه تعمیرات شارپ می باشند. دستیابی به این سطح از تخصص و کیفیت صرفاً به دلیل مهارت و کاردانی اعضای این مرکز نیست. نقطه ثقل دیگر این مجموعه، تجهیزات و امکانات پیشرفته تعمیر است که در اختیار مهندسان تعمیرات شارپ قرار داده شده است.

مرکز تعمیرات شارپ ، واحدهای فعال در مجموعه خویش را به منظور ارائه خدمات هر چه تخصصی‌تر به مشترکان و مشتریان، گسترش بخشیده است و با تجهیز آن‌ها به پیشرفته ترین ابزار و امکانات در تلاش است تا تمامی نیازهای کاربران را در حیطه تعمیرات شارپ برآورده سازد. جهت آشنایی با واحدهای موجود در مرکز تعمیرات شارپ به بخش زیر مراجعه نمایید.

واحدهای نمایندگی تعمیرات پروژکتور شارپ

عیب یابی پروژکتور شارپ

تغییر رنگ تصویر بیانگر وجود اشکال در چرخه رنگ پروژکتورهای DLP یا صفحات پلاریزه در پروژکتورهای LCD است. در وضعیتی که تغییر رنگ در پروژکتورهای ال سی دی به تازگی ظاهر شده باشد، می‌توان با تمیز کردن، کار کردن و کالیبره مجدد ماژول رنگ این اشکال را برطرف ساخت. توجه داشته باشید که در صورت تأخیر در این کار، تعویض صفحات پلاریزه یا  منشور (prism assembly) که هزینه بالایی دارد، ضروری خواهد گشت. در صورتی که از یک ویدئو پروژکتور DLP استفاده می‌کنید و در تصویر دریافتی از این دستگاه بخش‌هایی به صورت سیاه به نمایش درمی‌آید، این اشکال احتمالاً به دلیل وجود یک تراشه شکسته شده DLP است که چنین اختلالی را می‌توان با تعویض آن، رفع و برطرف نمود.

از سویی دیگر در تمامی پروژکتورها این اشکال می‌تواند در نتیجه آسیب منشور و یا بلوک های نوری باشد. توصیه می‌شود پیش از هر گونه دستکاری پروژکتور، با یکی از کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات پروژکتور شارپ تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. در بخش زیر برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با عیب یابی و تعمیرات پروژکتور شارپ با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تعمیرات پروژکتور شارپ

اخبار پروژکتور شارپ و دیگر خبرها

نمایندگی شارپ ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیرات شارپ به کاربران است. کارشناسان حاضر در نمایندگی شارپ به دلیل حضور در دوره های تخصصی-آموزشی تعمیر قادر به رفع کلیه عیوب سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های شارپ هستند.

نمایندگی شارپ در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید. برخی از پارامترهای جاری در این مرکز که از زمان راه اندازی نمایندگی شارپ در این مجموعه جاری بوده است عبارتند از:

شما کاربران گرامی می توانید جهت پیگیری جدیدترین اخبار مرتبط با نمایندگی شارپ به بخش زیر مراجعه نمایید. کارشناسان ما در نمایندگی شارپ با رصد جدیدترین اخبار، آنها را با شما به اشتراک گذاشته اند. تهیه گزارش هایی از کمپانی شارپ و اخبار مرتبط با آن، به صورت لحظه به لحظه انجام و در اختیار کاربران گرامی قرار داده می شود. اگر شما نیز از علاقمندان حوزه خبر شارپ هستید بخش اخبار نمایندگی شارپ را از دست ندهید.

تعمیرات پروژکتور شارپ
 • بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات و ابزار تعمیر
 • بکارگیری جدیدترین متدهای عیب یابی
 • حضور کارشناسان زبده و متخصص
 • ضمانت خدمات تعمیر
 • ارائه تمامی خدمات پس از فروش
 • رعایت همه‌جانبه اصول مشتری‌مداری و تأکید بر اهمیت بازخورد مشتری
 • آنالیز سطح رضایت کاربران از تخصص و خدمات کارشناسان حاضر در مرکز

مقالات پروژکتور شارپ و دیگر مقالات

یکی از گامهای مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر پروژکتور شارپ شناسایی اشکالات شایعی است که در این دستگاه به وجود می آید. آگاهی کارشناسان تعمیر از اشکالات شایع این دستگاه سبب می گردد تا از ورود به دیگر حوزه‌های نامرتبط خودداری کرده و تعمیرات پروژکتور را صرفاً در بخش معیوب پیاده سازند.

در صورتی که شما نیز دارنده یکی از پروژکتورهای شارپ هستید خواندن مقالات ارائه شده در بخش زیر خالی از لطف نخواهد بود. در این بخش کارشناسان ما در مرکز تعمیرات شارپ مقالاتی را درباره شایع ترین اشکالات پروژکتور شارپ و برخی از راهکارهای موجود جهت رفع آنها ارائه نموده اند.

کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور شارپ به دلیل سال‌ها سابقه در تعمیرات این دستگاه و بررسی قطعات ریز و درشت آن، تسلط جامعی به ساختار و عملکرد آن یافته‌اند و توانایی رفع تمامی اختلالات و عیوب احتمالی آن را دارا هستند. مقالات تعمیرات پروژکتور شارپ با مراجعه به بخش زیر در دسترس شما خواهند بود.

تعمیرات پروژکتور شارپ

انواع پروژکتور شارپ و محصولات شارپ

مطالعه این بخش برای کاربرانی سودمند است که قصد دارند اطلاعات بیشتری درباره محصولات شارپ کسب نمایند. در بخش ذیل تمامی محصولات شارپ مورد بررسی قرار گرفته و ویژگی های فنی و نرم افزاریشان در اختیار کاربران گذاشته شده است. معرفی پروژکتورهای شارپ و کاربری هر یک از آنها بخشی از مطالب موجود است که علاقمندان می توانند با مراجعه لینک محصولات آنها را مطالعه نمایند.

بد نیست بدانید که پروژکتورهای شارپ در انواع تجاری، اداری، آموزشی، خانگی، تفریحی و قابل حمل به بازارهای جهانی عرضه گشته اند و کاربران می بایست پروژکتور مورد نیاز خویش را بسته به کاربری مدنظرشان تهیه نمایند. در صورتی که محصول مورد نیاز خویش را در این بخش نیافتید می توانید از طریق تماس با مرکز تعمیرات پروژکتور شارپ از راهنمایی ها و مشاوره های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی شارپ بهره مند گردید.

تعمیرات پروژکتور شارپ

سوالات متداول تعمیرات پروژکتور شارپ

در این بخش تعمیرکاران متخصص و مشاوران کارشناس ما پاسخگوی سوالات متداول تعمیرات شارپ شما کاربران گرامی در حوزه ترمیم، بازسازی و ارتقاء و تعمیرات پروژکتور شارپ هستند. شیوه رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه، امکان یا عدم امکان تعمیرات پروژکتور، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب، چرایی بروز اختلال در پروژکتور، زمان مورد نیاز جهت تعمیر و… . پرسش هایی از این دست را می‌توانید با تعمیرکاران ما در مرکز تعمیرات پروژکتور شارپ در میان بگذارید و پاسخ خود را دریافت دارید.

تعمیرات پروژکتور شارپ

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات پروژکتور شارپ

 • تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتو شارپ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدئو پروژکتور شارپ
 • رفع عیوب مربوط به Main Board ویدئو پروژکتور شارپ
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل ویدئو پروژکتور شارپ
تعمیرات پروژکتور شارپ
 • عیوب مربوط به پاور ویدئو پروژکتور شارپ
 • عیوب مربوط به پاور لامبلاست شارپ
 • عیوب مربوط به منشور رنگ LCD ویدئو پروژکتور شارپ
 • عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL ویدئو پروژکتور شارپ
 • عیوب مربوط به تراشه DMD شارپ
 • عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور شارپ

نمایندگی پروژکتور شارپ / تعمیر سخت افزاری پروژکتور شارپ / تعمیرات سخت افزاری پروژکتور شارپ / تعمیر نرم افزاری پروژکتور شارپ / تعمیرات نرم افزاری پروژکتور شارپ / تعویض لامپ پروژکتور شارپ / تعویض فیلتر پروژکتور شارپ / پاک کردن فیلتر پروژکتور شارپ / تعویض فن پروژکتور شارپ / تعمیر فن پروژکتور شارپ / تعمیرات فن پروژکتور شارپ /

تنظیم عدسی پروژکتور شارپ / تعمیر مین برد پروژکتور شارپ / تعمیرات مین برد پروژکتور شارپ / تعویض مین برد پروژکتور شارپ / تعمیر برد پاور پروژکتور شارپ / تعمیرات برد پاور پروژکتور شارپ / تعویض برد پاور پروژکتور شارپ / تعویض عدسی پروژکتور شارپ / سرویس پروژکتور شارپ / تعویض آی سی بایوس پروژکتور شارپ / بروزرسانی بایوس پروژکتور شارپ / آپدیت بایوس پروژکتور شارپ / تعمیر پروژکتور شارپ / تعمیرات پروژکتور شارپ